Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lányoknak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki0702 kérdése:

13 éves lányoknak milyen viselkedésű, stílusú (öltözködés) fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
13 éves lányok még tanuljanak b+.
2012. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Divatos, de nem az a b*zis fajta.. humoros, kedves, vagány.. kb ennyi
2012. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom de úgy is szarnak tanulni (tisztelet a kivételnek), amúgy meg ez nem válaszolt a kérdésre ja amúgy nem perverz vagyok hanem 13/F
2012. máj. 6. 20:31
 4/11 anonim ***** válasza:
emós
2012. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elég nagy a baj ha egy lánynak az öltözködés jön be egy fiún, persze azért korrekt hogy ne úgy menny közelükbe hogy szakadt mackó meg vmi lezabált póló, én harcművészettel foglalkozok, vagyis ketrecharcal, és ehhez megfelelően öltözködök, bár itt nekem mind1 mert minden luvnya szeretik a kemény legényeket:D
2012. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez a tipikus mai páwa öltözködés jön be nekik... ahogy látom az utcán.
2012. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

különböző...

A mostani 13 évesek többsége a pávákért, langyi kinézetért rajong, vagy a "szépfiúkért" szerintem ez ocsmány... és én nem hiszem hogy a kinézetéért kéne szeretniük egymást... :) legyél önmagad! mert ne a divat mondja meg hogy ki vagy!:) sok sikert!

2012. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 clariss válasza:
76%
nézzük csak az ilyen lányok imádják justin biebert , MM-et , Sp-t szóval ezeknek a lányoknak a buz_ik jönnek be :))
2012. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A stílus mind1, de legyen egy kicsit igényes arra hogy mit vesz fel.(ne lógjon a seggén a naci, ne legyen szakadt, koszos) Legyen a srác laza, és érett egy kapcsolatra (ne fetrengjen szünetben a földön, és ne rohangáljon fegyverrel a kezében...) Ja és a legfontosabb: Légy önmagad!
2012. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 chrishu ***** válasza:
a páwák
2012. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!