Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek vele?

Figyelt kérdés
másodéves lány vagyok főiskolán. van egy fiú, akivel már 1 hónapja beszélgetek. legtöbbször chaten, de azért személyesen is szoktunk. mostanában elég gyakran lesz szexuális töltetű, és már célzott rá burkoltan, hogy ő bizony benne lenne:D igazából más nem hiszem, hogy kialakulhatna közöttünk. egyrészt nem tartom egy megbízható fiúnak, ennek az okát annyira nem tudom megmondani. másrészt nyáron megy ki hosszabb távra külföldre. eléggé vonzódok hozzá, és régen is voltam együtt fiúval. viszont félek, hogy utána én többet szeretnék és kihasználva érezném magamat. szerintetek?
2012. máj. 6. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor hülye vagy!
2012. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te se akarsz, úgyhogy ne tedd.
2012. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon bejön, vonzódom hozzá szexuálisan, nincs senkim, akkor miért ne? Csak arra vigyázz, hogy ne zúgj bele, mert akkor szar lesz neked.
2012. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsa gondolkodásmódod van. Ha vonzódsz hozzá, és megelégszel csak a szexel, akkor menj bele nyugodtan, de utána hülyeség, hogy kihasználva érzed magad. Ha már az elején tudtad, hogy nem lesz több. Ha meg már eleve többet akarsz, akkor kár erőltetni a dolgot.
2012. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért feltetted ezt a kérdést.Mivel nem vagy benne biztos,így kár kattogni rajta.

26n

2012. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs senkid és vonzódsz hozzá, akkor miért ne? De ha bizonytalan vagy benne, akkor inkább ne. Nekem is volt fősulin olyan akivel csak lefeküdtem, de mi jól kezeltük a szituációt, nem volt utána semmi fura.


20/L

2012. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt neked kell eldöntened. Ha feltetted a kérdést akkor nyilván kételyeid vannak így lehet nem lenne szerencsés belemenni. Viszont ha tetszik a srác és kívánod is akkor meg miért ne? :) Csak maradjon kettőtök között. Azt mondtad nem valami megbízható, és én nem örülnék neki ha másnap arról csámcsogna az egyetem hogyan döngetett meg engem
2012. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 6. 22:10
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia, én vagyok az. Légyszives tedd szétt a csodaszép virgácsaid picinyem, hadd toljam beléd a méteres-kékerest. Ja és lávollak puncimókuska, hagyd ezt a gyakorikérdéseket, és végre add be a derekad
2012. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!