Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Osztálytársak vagyunk. (nyolcadikosok) Eddig teljesen úgy éreztem, hogy bejövök neki, mert sokszor becézgetett, meg figyelt engem meg barátnőim is mondták, hogy tuti lenne esélyem nála. Aztán mióta egy másik barátnőmmel szinte 7 napból 5-ször webcamoznak engem teljesen elfelejtett. És barátnőm szentül állítja, hogy neki nem jön be... --> minden szünetben odamegy hozzá. Ha a teremben vagyunk és kimegy a fiú, egyből körbefordul és bejelenti, hogy épp eleget voltunk itt. Menjünk ki. Szánalmas. Mindegy. Én nem akarok ráírni, mert volt olyan, hogy vissza sem írt. Ő meg nem ír rám. Én nem akarok kezdeményezni, de nagyon szeretem őt és ez olyan rossz érzés :(

2012. máj. 6. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vágd a pofájába a véleményed, legyél kemény és határozott, mutasd meg, hogy határozott férfi vagy. Ha elég jól csinálod, életed végéig döngetheted őt.
2012. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
határozott férfi nem hiszem.
2012. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
így van, első! mutasd meg hogy nem vagy fatökű!
2012. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok úristen :"DDDD most nagony szakadok :"D
2012. máj. 6. 21:41
 5/13 anonim ***** válasza:
első: határozott férfi? ha nem esett volna le akkor a kérdező lány (legalábbis jobb esetben)
2012. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de szerintem ez elég egyértelmű... Úgy kezdtem: "Van egy fiú..."
2012. máj. 6. 21:42
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek? Mit tennétek a helyemben? :S
2012. máj. 6. 21:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Én a "Van egy fiú" részt nem olvastam el.

Na de akkor féltékeny vagy, s esetleg biszex?

17/f

2012. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen féltékeny vagyok. de miért is lennék biszex???
2012. máj. 6. 21:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaaaa, hogy neked a pasi kell, és nem a csaj... Mivel másodszorra se olvastam végig, így az jött le, hogy a srác rabolja barátnődet el tőled. Ezért lennél biszex, de így már tiszta.

A kis hormontúltengésesnek meg mutasd meg, hogy te vagy az asszony a háznál, legyél f*asza csaj, és szerezd meg, mert különben a barátnődet fogja nyögésekre ösztönözni...

2012. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!