Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki megmerné ezt tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megmerné ezt tenni?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm nagyon tetszik nekem és nem olyan régen azt vettem észre, hogy én is neki, habár nem biztos, de mintha simogatott volna mikor mellettem ült, mert hozzám ért és nem hogy elvette volna a kezét, még jobban simogatott és ezt nem tudom hova tegyem. Szivesen összejönnék vele ha benne lenne, de lehet hogy csak beképzeltem az egészet, csak mert nekem ő bejön, nem ? De szokott nézni is néha.

Ráakarok kérdezni hogy érzett-e valamit irántam, de hogyan tegyem ezt? Tudja, hogy a lányokat szeretem, és nem zavarja. Valaki volt hasonló helyzetben?


2012. máj. 6. 21:38
 1/8 anonim válasza:
Hasonló helyzetben, én nem kérdeznék semmit! A felesleges szavakkal sokszor azt is el lehet rontani, ami még ki sem alakult! Próbálj óvatosan hozzáérni, beszélgetni vele minél többet, együtt nevetni...Ha érez irántad valamit, az előbb-utóbb kiderül! Úgy is össze lehet jönni valakival, hogy nem görcsölsz rá! Na, csak ügyesen!!!!
2012. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :D
2012. máj. 6. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
hmm, két esélyes.. az egyik barátnőm, mindig az ölembe ült, néha még komolyan megis lovagolt, aztán rákérdeztem, hogy nem e akar velem és barátnőmmel egy gruppent tolni, hogy ha akarja még az ő barátja is csatlakozhat. nem értem mi baja lett tőle, mert szó nélkül felpattant és elsietett, aztán 2 hónapig nem is hallottam felőle, semmit, aztán hírtelen 2hónap múlva, szakított az akkori barátjával, én meg az ő szakításuk előtt 3héttel mentem szét a csajommal, szóval mind2en szinglik voltunk, és gondoltam elmegyek szórakozni, és pont összefutottunk, picit kib@sztam itt haverommal, mert ők 3an jöttek, én meg vártam a szórakozóhelyen spanomat, de késett, ő meg a csaj, ezt kérdezte tőlem: "hé Laci, áll még a dolog amit 2hónapja kérdeztél" mondom erre figyelj ide gruppent mondtam te meg itt vagy egyedül, 2 barátnőddel.! ekkora hírtelen minden felcsillant, gondoltam is mekkora mákos, vagyok, és megkérdeztem hogy 2barinőd is velünk tart ;D és jó válasz volt..:D azóta kb 4hónap telt el és néha még összejárunk egy kis gang bangra:D szóval kérdésedre válaszolva, ha beszélsz vele és nem sikerül a dolog, akkor várj egy kicsit, ne menekülj más karjaiba, úgyis hozzád fog futni a kis luvnya!!! ;)
2012. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem luvnya, de köszi :D bár van egy lány akit nagyon akarok, és tudnám szeretni ha hagyná, és őt akarom de nagyon, viszont őt zavarja ami vagyok, elvileg, bár ő is más, szóval nem értem :D
2012. máj. 6. 22:58
 5/8 anonim ***** válasza:
hidd el minden nő luvnya.. ha van pénzed, akkor akármekkora vagy, dagadt, sovány, izmos, akármekkora a farkad, gnome vagy vagy óriás, pénzért a legtöbb mindent megtesz ;D
2012. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy némelyik olyan pénzéhes, de ő nem olyan:D És szeretem őt :D hogy lehet elérni amugy azt, hogy ő akarjon megcsókolni, de komoylan?:D
2012. máj. 6. 23:58
 7/8 anonim ***** válasza:

újra két lehetőség van,

1. ez picit könnyebb de későbbiekben nem segít abban hogy csókot kapj tőle, vidd el vásárolni, vagy adj neki pénzt, a szolgáltatásért

2. ez nehezebb de később jobban jön, udvarolj neki!

2012. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csegi89 ***** válasza:

Nagyon egyszerű a képlet: -ne légy ennyire beszari, kezdeményezz!!

-légy ŐSZINTE!!!

2012. máj. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!