Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Szerintetek semmi komolyat, csak "arra" kellenék neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki nagyon tetszik nekem..egy ideig csak látásból ismertünk egymást,mert a barátnőimmel arrafele szoktunk mostanában lenni,amerre a "törzshelyük" van..

Egy ideje arra lettem figyelmes, h folyton bámul,szinte le se veszi rólam a szemét.. aztán olyan dolgokat hallottam vissza barátnőmtől,mivel ő már régebb óta jóba van vele és szoktak néha beszélni, h tetszem neki,és h könyörög neki h hozzon minket össze,mert h mennyire gyönyörű vagyok,és h nem tud másra gondolni csak rám.. aztán bejelölt fb-n,és beszélgettünk is egy kicsit,tök boldog voltam,de nem sokáig tartott.. kiderült h van egy közös haverunk,akiktől olyanokat hallottam vissza, h jól megb*szna,meg hogy kib*szott jó a seggem, és h üzenje meg nekem h legközelebb amikor jövünk ki a pályára akkor hozzak kotont..

Szerintetek most tényleg csak "arra" kellenék neki? És honnan tudhatnám meg h most mi a helyzet? :/ Megkérdezni semmiképpen nemszeretném tőle,az baromi ciki lenne:/


15l


2012. máj. 7. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgessél vele még egy ideig,ha tényleg tetszel neki akkor kitartó lesz,ha meg csak azt akarja,akkor egy idő után nem fog veled foglalkozni!!!Aki kufircolni akar és nem kapja meg rövid idő alatt,az egy idő után lekopik rólad!!!Az a lényeg,hogy ne add magad könnyen!!!!
2012. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a fene se tudja a fiúknál (ők meg ezt mondják nyilván rólunk)!

Lehet, hogy nagyon tetszel neki, és szívesen járna veled, de a haverok előtt játsza az agyát. Bár nem értem mi értelme ennek, de mindegy is. Mennyire megbízható a forrás, akitől hallottad? Lehet, nem is mondott ilyet.

Ez csak akkor fog kiderülni, ha beszélgettek, ismerkedtek, randizgattok...Ne siess semmivel! Ha komolyan gondolja nem fog rögtön rád mászni. Ha viszont rögtön azzal indít, akkor nyugodt szívvel elküldheted.

2012. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!