Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy, hol és hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy, hol és hány évesen kezdetetek el borotválkozni?

Figyelt kérdés
Még új vagyok ebben a dologban,nem tudom hogy kérdezzem meg anyukámat hogy leborotválhatom e a lábamon a szőrt mert nagyon idegesít hogy jó időben sem veszek fel rövid gatyát ez miatt, és már kipróbáltam csak nem akartam az gészet mert túl feltűnő lenne,de ha meg leborotválom az egészet meglátszik a lábamon hogy sima és akkor lebukok.Nem tudtok ebben tanácsot adni.Azt is elmondhatjátok hogy hogy,hány évesen,mivel és hol borotváltátok előszőr?? köszi szépen
2012. máj. 7. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
10enpár évesen.
2012. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, úgyhogy bocsi, hogy belepofázok, de szerintem nyugodtan megbeszélheted anyukáddal, hogy téged már zavar a szőr a lábadon, és szeretnéd leborotválni. Én is tőlük kaptam először borotvát az arcomra. ;)
2012. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

12-hónalj (anyu nem tudta akkor, de 13 évesen már igen)

13-ott. lent :D (ezt sem tudja..mert nem engedné meg. De nagyon idegesített ahogy a fürdőruha alól kilátszik, és muszáj volt valamit tennem :)

13-láb

mond az hogy a legjobb barátnőd meg a többi csaj is mind borotválja, és téged idegesít.. vagy mond azt hogy olyan hosszú a szőröd hogy a zokni gumija kitépi xD nekem a farmer gatyámmal volt olyan hogy a combomnál ledörzsölődott.

14/L

2012. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és az intim helyen mivel szoktátok?

amúgy nagyon köszi a válaszokat :)) mert télleg idegesítp h a bikinivonalnál kilátszik a bugyi alól

2012. jún. 4. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig is öntörvényű voltam, kerek-perec megmondtam anyukámnak amikor szóvá tette, h ezzel kapcsolatban nem számítok a véleményére, mert ez az én személyes dolgom. Nem is piszált. Borotvát vettem én magamnak, kb 12 évesen mindenhol borotváltam már magam. A hónaljamat az első perctől.


Mondjuk az is közrejátszik, hogy engem zavar a szőr. És szerintem mindenkinek egyéni szíve-joga, hogy mikor és hogyan szőrtelenít. Ebben a témában nem érdekel senkinek a véleménye, szerintem mindenki maga dönti el, h mikor borotválkozik. Még a gyanta jött be, de azt csak "bajuszkára" meg hónaljra, néha lábra bírom elviselni. :)

16/L

2012. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azt is megszoktad kérdezni anyukádtól,hogy sz@arhatsz e?
2013. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!