Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejovok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejovok neki?

Figyelt kérdés

Elore szeretnék szolni h nem az ajton akarok bejonni vagy máshol. Szoval az a helyzet hogy van egy csaj tobbszor észrevettem h néz engem,volt h vagy 10x ránéztem es mindig észrevettem hogy néz,meg mondta már elottem hogy de hisz olyan aranyos,mármint rám...de viszont nem nagyon beszélgetunk sokat,egy osztályba járunk szokutnk beszélgetni de nem olyan sokat,facebookon meg szinte sose írunk, lehet hogy azt várja hogy én kozeledjek? szerintetek bejohetek neki? nekem tetszik a csaj szép és okos is...


17F



2012. máj. 7. 20:07
 1/2 anonim válasza:
Szerintem bejösz neki...lépj te pl..hîvd el fagyizni vagy valahova..érdeklődj iránta,flörtőlj vele.. :-))) sok sikert..úgy hogy te lépj,arra vár
2012. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez azt jelenti, hogy tetszel neki. Szerintem a fiú dolga, hogy kezdeményezzen és még vagyunk így ezzel egy páran, úgyhogy hajrá!

L/25

2012. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!