Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szükséges így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szükséges így orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
Ma együtt voltunk a barátommal, menstruációm utolsó napján (7.) védekeztünk is, de kb 5 perc szeretkezés után észrevettük, hogy elszakadt a gumi. Sosem fordult még ez elő velünk. A párom a közelében sem volt, hogy elélvezzen, mégis félek piicit. Dokihoz kellene mennem? Nem akarom magam a 72órással "mérgezni" 22éves vagyok
2012. máj. 7. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
ha a párodnak aznapnem volt semmilyen "aktusa" előtte, gondolok itt a maszturbációra is, akkor elméletileg nagyon nagyon kicsi az esélye, hogy a húgycsövében élő hímivarsejt maradt volna, így szerintem nincs miért aggódnod
2012. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugi. Kicsi az esélye.
2012. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod?
2012. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
29
2012. máj. 7. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor kicsi az esélye. Főleg ha rendszeres. Én nem venném be, de te tudod, neked mennyire lenne "katasztrófa" egy gyerek. Én azért nem akasztanám fel magam miatta...
2012. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nehéz erre válaszolni. Nagyon nagyon pici az esély, de sajnos az a pici megvan. Ki tudod számolni hányadik napon lenne az ovulációd?
2012. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ha 29 napos a ciklusa, akkor kb. 15. napon.
2012. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ok, amikor elkezdtem írni, még nem volt ott az Ő válasza. így enm valószínű, hogy gond lenne belőle,de azért a pici esély megmarad.
2012. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szeretnénk babát, de még mininum 3 év múlva..sose voltunk felelőtlenek... és most miért történt ez... párom nyugtat, h szerinte nem lesz semmi, de ha mégis... de az a tabletta nagyon gyilkos..
2012. máj. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!