Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ey átlagos 30 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ey átlagos 30 éves férfi ennyi éves korára hány barátnőn van túl, ebből mennyi volt komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok átlagban egy 30 éves férfi hány nőn van túl és ebből mennyi komoly?


Mindenki életében van komoly kapcsolat és kaland is ezen ideig?


2012. máj. 12. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
áhh annyira de annyira gagyi kérdés! átlagos férfi lehet 1 nővel is vagy 50el is és igen mmmmmiiiiindenki kivételnélkül komoly kapcsolatozott és kalandozott is..... -.-
2012. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem, hogy válaszold meg az átlagot. Nem tudhatod. Várom az eredményeket, hogy ki mit ír, és egy átlag értéket lehet látni.


Szóval vegyél vissza, kérlek, mert ha nem érdekel a kérdés, mehetsz más topicba is!


Viszlát!

2012. máj. 12. 17:42
 3/16 anonim ***** válasza:
35 VAGYOK.KB 70 CSAJOM VOLT TALÁN 4 KOMOLY VOLT.
2012. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi, valaki végre értelmesen is tud válaszolni!
2012. máj. 12. 17:56
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
te sem kérdezel értelmesen, akkor nem értem, miért várod el viszont! hidd el, értelmes kérdésre értelmesen válaszolok, de aki arra sem veszi az erőt hogy rendesen megfogalmazza amit tudni akar, nem tudom miért engem szól le... köszi. csáó. nincs olyan hogy átlagos férfinek hány barátnője van.
2012. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A kérdésem arra irányult, hogy 30 éves korig mi az átlagos mennyiség?


Bocs, ha nem voltam világos!

2012. máj. 12. 18:03
 7/16 anonim ***** válasza:

Amikor 30 voltam volt egy barátnőm. Komoly kapcsolat.

Utána több is. Mindegyik csak komoly kapscolat.

38/F

2012. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
: ) Te egy átlagos 30éves férfi vagy,vagy egy lány vagy,akit egy átlagos 30éves férfi érdekel? Egyébként ez egyénfüggő szerintem.
2012. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utóbbi. Egy lány, akit egy 31 éves férfi érdekel. Fiatalabb vagyok nála sokkal.
2012. máj. 12. 18:18
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést lehetetlen igazán korrekten megválaszolni. Egy 30 éves férfi lehet olyan, aki már serdülőkorától kezdve csajozott és mindig volt barátnője. Ebben az esetben lehet akár 30 barátnő és 300 szexuális kapcsolat is mögötte.

Míg ha megnézed a fórumot, sajnos az is előfordul nem is egy alkalommal, hogy valakinek még 30 fölött sem volt soha egyetlen barátnője sem.

2012. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!