Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Többi lent

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit,10 évvel idősebb tőlem, a fittnesben szoktunk találkozni. Sokat dumáltunk, erős célzásai voltak, hogy tetszek neki, érdeklődött felőlem, nagyon megfogott, irtó jól eltudunk beszélgetni dolgokról. De őt zavarja a korom,mert még 20 se vagyok. Semmi hátsó szándéka nem volt eddig, megbeszéltük hogy elmegyünk valamikor kávézni. Tegnap este hazahozott a fitnessből, kiderült hogy 3 éve van barátnője, válltig állísa hogy mindig is hűséges volt hozzá, pedig sok lánnyal jóba van. Multkor még azt mondta, hogy a kutyának se kell. Hol ezt, hol azt mondd...de mit akar tőlem?
2012. máj. 12. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Azt amit minden pasi akarna.
2012. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 hónapja dumálgatunk már, ha akarta megtette volna
2012. máj. 12. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:
sajtot
2012. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:

háát kicsikém, mivel viszonylag fiatal vagy és valószínű h neki a kapcsolata komolyabb, ezért hülyít téged.


egészen addig fog hülyíteni, és mondani tenni a szépet amíg le nem fekszel vele. Aztán pápá lesz!


ezt teljesen komolyan mondom! Inkább távolodj el tőle!


DE! Ha te is csak le szeretnél vele feküdni és mást nem akarsz, akkor menj bele.

2012. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ASOT ***** válasza:
azaz 1 hónap nem számít! ráér hülyíteni mert van valakije otthon akivel dughat ha akar...
2012. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ugy beszélt velem mint egy lányhaverjával...hogy ha kimegyünk tuti kioktat a pasikkal kapcs., mert még rózsaszín szemmel látom a világot, de én csak próbálok optimista lenni, és hinni abban hogy már rám talál a szerelem, mert 5 honapja egyedül vagyok és már hiányzik...mi volt az a sok duma, amit arról hordott össze, hogy a pasik 90%-a csak lefekszik a lányokkal,aztán jól otthaggya, és azt akarja hogy én ezt elkerüljem, törődést éreztem a szavaiból amióta csak ismerem :/
2012. máj. 12. 18:20
 7/10 ASOT ***** válasza:

:)

"mi volt az a sok duma, amit arról hordott össze, hogy a pasik 90%-a csak lefekszik a lányokkal,aztán jól otthaggya, és azt akarja hogy én ezt elkerüljem,"

------> ez egy gyenge duma! Azt akarja elhitetni veled h ő a kivételek közé tartozik és soha nem használna ki vagy csalná meg a párját és nem csak arra kellenél neki, ő nem tenne olyat.


Jó benyomást akar kelteni ennyi!


Van párja!


Mond neki h te is egy nagyon rendes lány vagy, és csak olyannal akarsz lefeküdni akinek nincs barátnője!

(erre valami olyasmi választ fog adni, h de az már a végét járja már nem szeretem, szakítani akarok vele de nem akarok neki rosszat meg ilyesmi)


Ha otthagyja akkor lefexel vele!

(de vigyázz mert lehet h hazudik h szakított)

2012. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nemhiszem hogy azzal a dumával hitegetne hogy már nemszereti, szakítani akar vele, mert most fognak összeköltözni
2012. máj. 12. 18:49
 9/10 ASOT ***** válasza:
akkor meg egyértelmű!
2012. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
valószínuleg igazad van...azt hiszem nem szakítom még meg vele a kapcsolatot, inkább megleckéztetem, ha tényleg ilyen mocskos ;)
2012. máj. 12. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!