Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 29 éves férfi párválasztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 29 éves férfi párválasztáskor mit tart szem előtt? Mi a fontos már ebben a korban?

Figyelt kérdés

Jó estét kívánok!


21 éves vagyok. Van egy kedves férfi ismerősöm, 29 éves. Nagyon megszerettem őt, azt hiszem, ő is kedvel engem.


Elgondolkodtam azon, vajon tudna-e rám nőként, lehetséges párjaként tekinteni? Vagy én egy kislány vagyok a szemében?


2012. máj. 12. 19:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs egzisztenciális kérdése akkor a szívére halgat,ha a pénzt hajtja akkor a hozományt nézi.
2012. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 ASOT ***** válasza:
100%

egy 29 éves pasi nem öreg.


ugyanúgy az a fontos neki is mint minden normális pasinak, mint a 20 éves pasiknak is akik normálisak, hogy normális kapcsolata legyen.


de ebben a korban is sokan vannak még akik nem akarnak komoly kapcsolatot.


Nem kell izgulnod! Igen lehetséges h a párjaként tekintsen rád.


annyi a különbség h ő már dolgozik van munkahelye, nem egész nap a facebokon lóg, illetve annyira nem gyerekes h minden percben sms-ezzen.


Attól h valaki 29 éves, még nem kell h húúde nagyon megkomolyodjon, ha dolgozik , keres megél normálisan fizetni tud mindent és még marad is, akkor attól még ő ugyanúgy szórakozni járhat, hülyülhet ésatöbbi.


comprende?

2012. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Azt gondolma hozomány már aktualitását vesztette, legfeljebb a gazdag családokban él a hagyománya még. Én a környezetemben nem tudok ilyenről.


Nem is erre gondoltam, hanem a korkülönbségre. Én 20-as éveim elején járok, ő a 30-as évei elején.


Tud rám nőként tekinteni egy ilyen korú férfi?

2012. máj. 12. 19:09
 4/29 anonim ***** válasza:
43%

Jó estét!


Ebben a korban a szex a fontos.

Hozzávetölegesen 13 éves kortól 70 éves korig vezérli ez a férfit.


Tehát ha pár és női szerepben tetszelegne a kiasasszony akkor azt ajánlom dobja be magát.

2012. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Én nem minősítettem öregnek, ellenkezőleg. Én vagyok túl fiatal talán egy ilyen korú partnerhez.


Nálunk csak abban van különbség, hogy neki van egy diplomája. Nekem még csak folyamatban van, de van két szakmám, iskola mellett dolgozom. Egyedül élek, eltartom magam.


Csak maga a kor. 21 vagyok.Ez lehet taszító, mert sok felnőtt férfi azt mondja erre a korra, hogy gyerek.

2012. máj. 12. 19:12
 6/29 ASOT ***** válasza:
igen tud.
2012. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ha valakit ebben a korban a párválasztást a szexre alapozza, ott komoly baj van.
2012. máj. 12. 19:15
 8/29 ASOT ***** válasza:

nézd nem mondtam h sok ilyen pasi van aki csak szexre alapozza, de van aki ilyenkor éli ki magát mert eddig nem tudta.

De ebből kevesebb van.

Vannak akik addig ilyenek kapcsolat terén amíg meg nem találják "őt".


De ne izgulj ennyit és feleslegesen!

2012. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem idegeskedek, hiszen nincs ktünk semmi, csak jóban vagyunk.



Csak érdekel, vajon szóba jöhetek-e nála?

2012. máj. 12. 19:20
 10/29 ASOT ***** válasza:

Igen szóba jöhetsz nála!

Yes! Ja! Si!

2012. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!