Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Nem értem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nem értem.

Figyelt kérdés
Ha egy férfi megcsal egy nőt akkor azt mondják,hogy"Jajj de szemét,dehát a férfiak ilyenek"Viszont ha a nő a megcsaló,akkor az"egy nagy büdös qrva"meg ilyenek.
2012. máj. 12. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem mondják hogy ilyenek, vagyis igen de azt nem bóknak vagy elfogadásnak, hanem hogy a sok kö.csög pasi mind ilyen, és amúgy én meg pont azt látom, hogy ha a nő csal meg akkor szegénynek biztos nem adtak meg mindent....
2012. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem így van... Figyeld csak meg, ha egy pasi megcsal egy nőt, akkor "hát, pasiból van, egyszer még meg lehet neki bocsájtani..." és egyéb moslék.

Ha a nő a hűtlen, akkor "értem én, biztos impotens, vagy aszexuális, hát igen, az ilyen megérdemli, te csinálod jól, kiscsaj".


Legalábbis én így vettem észre.

2012. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Én is azt tapasztalom,ha egy férj csalja meg az asszonyt,akkor aljas szemét. De ha a nő tart szeretőt,akkor biztosan boldogtalan a férje mellett.

Sőt még a váláskor a Bíróság is csak a férj hűtlenségét veszi figyelembe,az asszonyét nem. Így is alkalmas a gyerek erkölcsi nevelésére.

2012. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindketten moslekok, a megcsalo ferfi is meg an o is.
2012. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mondják hogy ilyenek, vagyis igen de azt nem bóknak vagy elfogadásnak, hanem hogy a sok kö.csög pasi mind ilyen, és amúgy én meg pont azt látom, hogy ha a nő csal meg akkor szegénynek biztos nem adtak meg mindent....
2012. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben mindkét fel egy *kimoderált szöveg*, ha megcsalja a párját.
2012. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a "nézeteltérés" amiatt lehet, mert csak a nők szoktak ezen agyalni. Megcsaltak? Akkor nem szeretet vagy nem voltál neki fontos vagy ennyi. Te választottad.

Mondom nőként:)

2012. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj,hogy a férfiaknak jóval több dolgot néznek el,mint a nőknek.De a nőknek több terhet kell cipelni.Ott a kölök,közben legyen tökéletes feleség,jó nő és minden.A férfiaknak meg csak dolgozniuk kell és már ezért sír a szájuk.Amúgy kevesebb az olyan történet,ahol a férfi marad magára a kölökkel,mint az,hogy a nő.Nem tudom,miért van így,de jó nagy igazságtalanság.Lehet,azért,mert ott a gyerek és az a nő feladata.
2012. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mindenki szemét aki megcsaló fél. akivel csalnak, sokszor az is szemét, viszont az lehet naiv is (azt hiszi, majd otthagyják érte a párt, aztán koppan)

nem lennének megcsalások, ha nem lenne mindig valaki aki elnézi őket, vagy az emberek nem hinnék a másikat olyan ostobának hogy azt hiszik nem derül ki és magukat mindenhatónak aki a végtelenségig át tudja rázni a párját.

én sosem vagyok megcsaló. ha nem stimmel valami a kapcsolatban, kinyitom a szám és szólok. ha nem tetszik ahogy szexel, finoman megfogom a kezét, irányítom, vagy közlöm hogy úúú de mennyire imádom ha így és így csinálod.

ha a megbeszélés után se megy úgy a dolog ahogy kéne, újabb megbeszélés. ha azután se, akkor lapát.

ja meg nem tűrném ha megcsalnának, amint megtudnám, azonnal lapát.

sőt, akkor is lapát, ha már valamelyik randin kiderül egy-egy elejtett mondatból hogy kötődik az exszel, vagy gyanúsan sokat kedvelgeti, irogat a dolgaihoz neten másik nőnek.

ha valaki engem választ, nem tűrök meg másodikat és inkább vagyok egyedül mint olyannal aki minden nőnek teszi a szépet mellettem.

és ha ilyen lenne az összes többi ember hozzáállása, azt hiszem megritkulnának a megcsalások.

2012. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát szóval nem arról van szó, hogy miről, mert nem tudom... De ha jobban belegondolkodva kijelentem, hogy fogalmam nincs, akkor meg már nincs igazam sem az egészről... Úgyhogy mindegy, vagy mégsem? Esetleg igazam lenne? Vagy nem? Miért van ez? Nem értem.
2012. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!