Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti elvárjátok hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elvárjátok hogy a fiú írjon rátok?

Figyelt kérdés
facebookon

2012. máj. 12. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Élőben jobb lenne, de igen. :)
2012. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, nagyon ritkán írok én
2012. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Akkor én nőnek számítok, mert elvárom, hogy néhanapján a másik fél írjon rám, férfi létemre? :D
2012. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, de jól esik. Ha nem ír rám, ráírok én, ha szeretnék vmit.
2012. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát legelőször igen.Utána meg szerintem az a jó,ha mindkét fél ír a másiknak.Én estem már abba a hibába,hogy csak vártam,hogy írjon már..Aztán megkaptam,hogy engem ő nem is érdekel.Pedig érdekelt,jó h.lye hozzáállásom volt akkoriban.:)
2012. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2x-3x írok neki aztán várok , ha nem ír akk ennyi volt :|

nem vagyok nyomulós, majd jön más :)

2012. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék OFF-olni, de akkor itt most kezdeményezésről van szó-pl randira hívni valakit?-és ezért rá írni?? Mert erre én is kíváncsi lennék. Lehetséges olyan, hogy egy pasi 'elvárja', hogy kezdeményezzen a csaj-és ráírjon?? Mert nálam erről lehet szó...mintha ezt várná. Én meg azt, hogy ő...

25l

2012. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha akarok mondani valamit ráírok, de ha egy ideje csak én írok akkor legközelebb megvárom hogy ő kezdeményezzen.
2012. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én többnyire nem írok rá fiúra, mert úgy érzem, hogy ha nem ír rám, nem érdeklem. Ha meg én írok rá, ő meg csak annyit válaszol, hogy 'hello', aztán kilép, akkor elkeseredem. Szóval fiútól függ :). Remélem, tudtam segíteni!
2012. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Elvárnám.. De sosem bírok magammal, és én írok rá.. Nem igaz hogy nem veszik észre hogy fenntvagyunk, nem igaz? :P
2012. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!