Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy ilyen csajnál, vagy labdába se rúghatok a másik pasi mellett?

Figyelt kérdés
Tetszik egy csaj, nagyon aranyos, szép lány, csak az a baj, hogy igényes. Az utóbbi időben megfigyeltem, és szinte minden héten más cipője van, meg ruhája( nem lehet nem észre venni, olyan aranyosan állnak rajta); ilyen hipper szuper telefonja van, laptopja, modern házba lakik, jó kocsijuk van meg motorjuk...nekem viszont fele ennyi dolgom sincs. Most azonban azt vettem észre, hogy az egyik pasi nagyon csapja neki a szelet. Ilyen nagymódú pasi, BMWje van, magas, testes, jóképű és pénze is van. Nekem pedig ezek közül semmim sincs.
2012. máj. 14. 19:23
 1/6 Tapasztalatlan ***** válasza:
Ha szereted akkor nem a pénzedért fog szeretni.Márha a leírtak alapján nem ribanc.....
2012. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pénz nem boldogít, és nem minden ember!!! Ezt jegyezd már meg!
2012. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed nincs esélyed a csajnál, akkor keress egy olyat, aki meg is becsül. Ne olyat keress , aki le se sz*r...keress egy aranyos csajt, akivel össze illetek. hidd el jobban jársz. :))

L/14

2012. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem van esélyed, a pénz nem minden. Fel a fejjel, a fő az önbizalom, légy vele jófej, és légy te is igényesebb (ne legyen izzadtságszagod, ne legyen lábszagod, moss fogat, mosolyogj sokat, szépen fésülködj meg, ha gondolod még gyúrhatsz is, és személy szerint nekem a napszemüveg is nagyon bejön) légy vele humoros, mi lányok imádjuk a humort! Hajrá!
2012. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jellemzően pont az ilyen csajoknak nem kell a bmw-s(ugyértem itt h drága koscis) gazdag pasi...vagyis lehet h őkell neki de nem a pénzéért. mert tudja h neki van...csak a pénzéhes kis k urváknak kell de ugye neki meg van pénze...itt az egyetlen necces dolog a szorakoztatása lesz...de ezse feltétlen pénz kérdése mert valszeg már megkapott mindent amit pénzért lehet olyat adj neki amihez nemkell sok pénz...séták fagyi a naplementébe közös kutyasétáltatás ücsörgés egy parkban egy üveg borral...mert pénzért már nemtudsz ujat mutatni neki vagyis annyi pénzért amenyit te rá tudnál fordítani. és ezt jobban is fogja értékelni mert tudja már(ő pontosan hiszen bármit megkaphat) h az igazi értékeket nem pénzen lehet venni...mert persze ha elviszed a kanáriszigetekre és sétáltok a fehér homokon a tengerparton az azért üt de az nem ha elviszed szállodába vagy minden hétvégén moziba viszed
2012. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi,de már az ismerkedésre sem ad esélyt. Ha ismerne alapból én is idilliskednék h nem a pénz a lényeg,de az tuti h a szülei utálni fognak,őt ezzel fogják traktálni s semmi esélyed sem lesz hosszú távon,bármilyen fajin,aranyos jóképű srác is lennél.

A gond h már alapból megvannak az anyagi igényei amikről nem fog lemondani,nála ezek miket soroltál már alap dolgok.

2012. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!