Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 14L, beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzsenii :3 kérdése:

Mit csináljak? 14L, beleszerettem legjobb fiú haveromba aki 19 éves :s

Figyelt kérdés
2 hónapja vettem észre hogy tetszik..és azóta egyre jobban beleszerettem. Az egyik legjobb haverom volt eddig de már nem tudom hogy mit csináljak mert egyre jobban látszik rajtam hogy szeretem:/.Segítsetek:( Egyébként tegnap szakított a barátnőjével.Nemtudom hogy elmondjam-e neki és ha igen hogy..Szerintem ő csak barátként tekint rám. Meg a korkülönbség :s
2012. máj. 14. 21:03
 1/6 anonim válasza:
Ha nagyon megviselte a szakítás, akkor várj, de amúgy nyugodtan hozd fel neki a témát. Sok szerencsét! :-)
2012. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne csinálj semmit nagyon fiatal vagy egy 19 éveshez,majd elmúlik az érzés
2012. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

14 éves lánynál már természetes az ilyesmi :) és ezt biztos ő is tudja és talán észre is vette rajtad.

ne csinálj belőle nagy ügyet, azaz ne aggódj emiatt.

nem muszáj egyből elmondani neki, szokjad kicsit ezt az érzést szerintem, azért nem lehet rossz.

később meglátod, hogyan alakul ez az érzésed, ő esetleg előhozza-e a témát ha látja rajtad, vagy később te is előhozhatod talán. várj még sztem.

2012. máj. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 okoska31 ***** válasza:
4 év múlva, ha még mindig érzed, dobd fel neki a témát - akkor már örülni fog a fiatalabb közeledésének. Addig meg gyakorolj (nem sexről beszélek!!!!) a korodbeliekkel. (aztán ki tudja, lehet, hogy bele is szeretsz egy nálad csak 1 évvel idősebbe...)
2012. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sztem sem kéne semmit sem csinálnod,élvezd h jó haverok vagytok,örülj h van egy ilyen jó barátod,sztem az ilyenek könnyebben inkább csak fellángolások és igen ha 4 év mulva is ezt érzed,akkor igaz szerelem....
2012. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez nem csak fellángolás.:|:)

Tegnap este egy jó pár órán át sétáltunk és beszélgettünk. Amikor haza kellett mennem hazakísért és amikor elköszöntünk adott egy puszit.:o Érdekes,ilyet sem csinált még..

2012. máj. 25. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!