Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kell nekem ez e lány!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kell nekem ez e lány!

Figyelt kérdés

Olyan lány tetszik akit abszolút nem érdeklek. Régebben úgy vettem észre hogy bír engem de ma már hozzám se szól. Nem tudom mi változhatott meg.

Mióta csak megláttam azóta nem tudok más lányra gondolni, más lányba nem látom meg a szépet.

Írtam neki hogy szeretnék vele beszélni valamikor, elég ha csak pár percet de úgy vettem észre hogy nem hajlik a dologra. Hogy tudnám mégis rávenni?

Nem tudom mi a baja, soha nem bántottam meg.


Ne írjátok hogy lesz majd másik lány meg majd elfelejtem stb.

Addig nem adom fel ameddig ő a szemembe nem mondja hogy nem akar tőlem semmit.


2012. máj. 14. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem max csak barátnak akart. Én is így vagyok,hogy max csak barátság,de a pali randizni akar,nekem meg nincs szívem nemet mondani,így már vissza sem írok. Törődj bele.
2012. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
FÉRFI VAGY, KŰZDJÉL B*SSSZAMEG! XXDDD
2012. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát kedvesen bókolj neki, néha lépd meg 1-1 szál virággal. Vagy édesség vagy valami. Érdeklődj hogy van. Pár hónap és a tied lesz.


De úgy csináld, hogy néha tünj el napokra, ne halljon rólad. Függőd lesz!


23/N

2012. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy lehet,hogy én vagyok az!:)
2012. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát pedig az a helyzet, hogy egy csomó más lány van a világon. de ha annyira beszélni akarsz vele, írd meg neki, hogy tetszik neked és hogy szeretnél vele beszélni kicsit, persze ha szeretné. vagy pedig írja meg nyíltan, hogy nem. na akkor jön az első opció, miszerint van még elég lány a világon
2012. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Még hogy ha csak barátságot is akar az se akkora baj mert majd nem minden szerelem barátsággal kezdődik :))

19/L

2012. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd, hogy jobban megismerjen, próbálj a barátja lenni, nekem a legjobb barátom lett a férjem, imádom, és most is a legjobb barátom!
2012. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon ritkán látom, nem is tudnék neki virágot vinni mert nem tudom hol lakik.

Futólag látom csak úgy heti 1 szer, nem is tudom mikor beszéltem vele utoljára :S

2012. máj. 14. 21:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Facebookon nincs fent a lakcíme?
2012. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs fent.
2012. máj. 15. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!