Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetnék rá, h mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék rá, h mit gondol rólam?

Figyelt kérdés

Az osztályban van egy fiú(17lesz) aki már közel egy éve tetszik nekem. A gond az ,h a mi osztályunkban van olyan akivel alig váltottam pár szót... Tudom fura,de ezzel nem csak én vagyok így. De akárhogyan is ő az ,pont ő akivel tènyleg semmit sem kommunikálok. Szünetekben van ,h elkapjuk egymás pillantását ,de én úgy szeretnék belelátni ,h vajon mit gondol... fogalmam sincs mit tegyek.tudom,est ti sem fogjátok tudni,de jól esett leírni mindezt.

16/L


2012. máj. 14. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ribanc.
2012. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom butaság,de nekem az is jó lenne ha véletlen nekem jönne ès akkor talán a szemébe nèznèk ès láthatnám èrez e valamit..
2012. máj. 14. 22:47
 3/9 A kérdező kommentje:
Szép a neved első válaszoló:) igazán nem kellett volna tudatnod
2012. máj. 14. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele fokozatosan kommunikációt lètrehozni,barátkozz össze vele...vagy kèrdezd meg Facebookon,talán ott nyíltabb
2012. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te vagy ribi!
2012. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyugi,felfogtam,h az vagy.:) no para
2012. máj. 15. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Büdös kúrva.
2012. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hmm értem szóval akkor az vagy. Vagy az Is? Segíts,nem értem...:(

Biztosan kedves ember lehetsz..és őszinte,ami fontos:)

De tényleg ha lesz időd akkor írd le,köszönöm:))

2012. máj. 15. 19:53
 9/9 A kérdező kommentje:
*.*
2012. máj. 15. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!