Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál teljesen egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál teljesen egyedül aludni otthon?

Figyelt kérdés
Úgy hogy nincsen otthon senki? Hogy bírod? Szereted?

2012. máj. 14. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam, és nagyon szeretem. Az azt jelenti, hogy előtte hallgathattam hangosan zenét, fel alá trappolhattam, stb...
2012. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk ilyen nincs, pedig ha lenne tuti gyakran rendeznék házibulit itt na meg minden jó nőt felhoznék magamhoz. :P
2012. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:D az már nem egyedül alvás!
2012. máj. 14. 23:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Naná, suliból hazaérve általában ez az első dolgom, cipő póló, nadrág le aztán kezdődik a relax kb 4-ig 17/f :D
2012. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jaja a macimmal alszom.Jól bírom:) Szeretek egyedül a finom öblítő illatú ágyneműmbe burkolózni és álmodozni! Én más mellett alig tudok elaludni :/ összesen 1-2 ember volt,akivel tudtam aludni.Szóval ezzel nincs gondom. Inkább egy jó éjt csók szokott hiányozni :)
2012. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szoktam. naggyon jó!
2012. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos már több éve volt ilyen lehetőségem utoljára, de nagyon örültem neki, hogy nincs itthon senki.
2012. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
emberek, én miért nem örülök ennek? :-) hogyan javulhatnék meg?
2012. máj. 14. 23:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Szüleimmel és hugommal élek. Nem is tudom mikor volt utoljára olyan, hogy egyedül legyek éjjel. Nem szeretem, félős vagyok, nem is tudom mi lesz, ha elköltözök, az éjszakáktól félek. A szobámban persze egyedül alszok, még az exem mellett is nehezen aludtam el az elején, aztán persze megszoktam őt. De a legjobb egyedül :) 22/L
2012. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én meg már elég sokat aludtam egyedül az ágyamban, ideje lenne egy lány is mellém. :P


Amúgy én is szeretek egyedül lenni, de időnként jól jönne valaki, aki szeret és én is őt.

2012. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!