Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak orgazmusa a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak orgazmusa a nők hüvelyi, vagy csiklói orgazmusára hasonlít inkább?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak az tudja megmondani, aki élt már át férfi és női orgazmust is.:D
2009. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is az elsonek van igaza :)

Ha pasi leszek majd egyszer akkor megmondom :))

2009. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
tulajdonképpen valami csiklanos zsibbadós érzés, amit az okoz, ahogy az ondó végighalad a húgycsövön ill kilövell a heréből oda. leírhatatlan
2009. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ez pont olyan mint az, hogy valamilyen szinten minden ember más színhőmérsékletben lát. de csak szélsőséges esetben színvak. Összehasonlíthatatlan, és kimutathatatlan, mégis teljesen más.
2009. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megmondanám neked, de nekem a saját orgazmusom, sem olyan hajde nagy dolog, mint egy akármelyik lánynak. Én csak nézem, hogy vergődnek, úgyhogy szerintem kb olyasmi lehet a mi orgazmusunk, mint amikor neked elkezd jó lenni!

P87

2009. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

valószínűleg a csikló!

a hüvelyi sokkal intenzívebb.és a férfi orazmus nem olyan intenzív.

A másik magyarázat meg az lehet,h az orvosok szerint a csikló,az egy kifejletlen pénisz,amiben olyan idegvégződések vannak,mint a makkban.Szóval kb jah.

2009. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
énis a csiklóra tippelek. köszi
2009. jún. 27. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!