Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátok vagyunk, próbálkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok vagyunk, próbálkozzak tovább menni?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomba, akivel összeismerkedtem, kiderült, hogy nagyon hasonlóan gondolkodunk, sokat beszélgettünk, többször is elmentünk együtt szórakozni(buli, koncert).

A lánynak az elejétől fogva volt egy barátja, ezért nem is nagyon boncolgattam, hogy többet is szeretnék a barátságnál.

Később szakított a barátjával, mondta, hogy milyen rossz most neki stb., közben elő állt azzal, hogy bele szeretett x-be, de x nem szereti őt, hanem a legjobb barátnőjét(mármint a lánynak), és össze is jöttek.

Nah, ekkor ezért nem nyomultam, mert úgy éreztem, hogy sérülékeny, visszafele sülhet el a dolog.

Egy hét múlva pedig mosolyogva jött hozzám, hogy szerelmes lett y-ba és összejöttek, csudajó . :)


Lényeg: Úgy látom, hogy a lánynak mindig kell egy társ, szinte függ attól, hogy legyen valakije. Mindig jön egy hatalmas szerelem ami aztán csúfosan végződik, én pedig úgy érzem, hogy sokkal többet érdemelne. Néha látom rajta amikor beszélgetek vele, hogy ő is érzi, hogy valami nem stimmel.... hogy a barátja ezt csinálja, meg azt csinálja, jahh, de hát ő ilyen


Már 3 hete együtt van a legújabb NAGYöVEL, és megint beszélgettünk, hogy el kéne menni valahová... elő merjek szerintetek hozakodni az érzéseimmel, meg, hogy hogyan látom őt?



2012. máj. 16. 00:05
 1/5 A kérdező kommentje:
19/F(a lány is)
2012. máj. 16. 00:11
 2/5 anonim válasza:
friend zoned
2012. máj. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ez bukó öcsém
2012. máj. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 2 hetes kapcsolatra vágysz, csak hajrá.


Amúgy ezt nem valakihez való függőségnek nevezzik, mivel akkor tartósan kötődne, hanem rib-ncnak.


27/F

2012. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1/4 - Nem teljesen friend zone. Néha éreztem utalásokat, hogy ő is érdeklődik, de lehet nem voltam elég egyértelmű.

3/4 - Pont ez az... szerintem azért rövid mindegyik kapcsolata, mert stílusa alapján könnyen megkaphatónak tűnik, pedig szexuális kérdésekben eléggé konzervatívan gondolkodik, a srácok meg megunják, hogy csak beszélgető partnernek tartja őket.(szóval nem rib-nc.)

2012. máj. 16. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!