Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az ha a homoszexuális pasikoz vonzódom?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy? tök rossz lehet h sose tudják viszonozni az érzéseidet és még csak felizgatni se tudod őket, nem? mi vonz bennük? érdekelne.
2012. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok, és tényleg nagyon rossz, de nem tudom miért van ez, nem tudom elmagyarázni, de valamiért hozzájuk vonzódom.
2012. máj. 16. 14:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak furcsa...
2012. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert az ilyen homoszexuálisok többnyire izmos állatok, akikbő lki sem nézi az ember, hogy azok.

Nem egy láyn ismrősöm szeretett már bele ilyen srácokban és bizony nagyot csalódtak mikor megtudták, hogy ők mások...

2012. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A homik mióta izmos állatok? Én csak vézna cérnaszál nyomikat láttam eddig akik búzák voltak.
2012. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-öske, akkor te még nagyon keveset láttál a világból...
2012. máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

hogy gáz-e azt nem tudom megmondani, de én is hasonló cipőben járok. mondjuk általában inkább látens homokosok kelteik fel az érdeklődésem. valahogy érzékenyebbnek tűnnek, mint a hetero pasik. az ember valahogy sokkal több finomságot fedez fel bennük, meg szimpibbek. meg lássuk be, elég sokat adnak magukra, és ezáltal igencsak vonzóak ;)

18/L

2012. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

előző, akkor házasodj össze az egyikkel és jó szórakozást.

ennyivel ha egy lány olyan sokat ad magára h fiúnak nézzen ki és tényleg úgy néz ki, akkor ő is bejönne?

2012. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ötösnek, két cérna. :-)


[link]

2012. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Én is így érzek.. szerintem izgató ahogy csókolóznak :D meg hát van bennük valami..!
2012. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!