Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi meghívott randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi meghívott randizni és 100%ban biztos vagyok benne, hogy most lesz meg az első csók. Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Nagyon bírom ezt a fiút, és azt akarom, hogy tökéletes legyen a randink.
2012. máj. 16. 15:25
1 2
 1/13 Panda Péter ***** válasza:

tökéletes ember, randi, kapcsolat NINCS, verd ki a fejedből. de pont ez adja a varázsát, a szépségét.

a csókolózástól ne parázz, megy majd az magától.

2012. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké értem köszi...de a csókolózástól nagyon tartok...
2012. máj. 16. 15:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy szabály van,az első csók előtt..Illetve kettő:1ne legyen nyálas,2óvatosan közelítsetek,hogy a fogatok ne koccanjon össze..:)
2012. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"csókolózástól nagyon tartok..."

Ahogy mindenki más is kezdetben,aztán meg majd nem bírod abbahagyni.:)

2012. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

JÓ :) Nagyon köszönöm, de a kezdők nem lehetnek annyira kezdők mint én.

Filmekben amikor csókolóznak, a fejüket is forgatják mivel az orruk összeakad...de a szájban mit kell csinálni??

2012. máj. 16. 15:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak komolyan óvatosan közelíts,nehogy lefejeld!
2012. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
csak csináld azt, amit ő. hagyd, hogy irányítson, és nem lesz probléma. amúgy, ha nagyon parázol, a youtubeon biztosan találsz videót, amiből meríthetsz ötleteket.
2012. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás vagyok köszönöm.

Nektek már megvolt az első?

2012. máj. 16. 15:43
 9/13 anonim ***** válasza:

Megvolt,10 éve.:)

Én koccantam a fogammal,átdugta a nyelvét a barátnőm,rendesen megijedtem.Szóval nem lehetett neki valami nagy élmény,de azóta is velem van.:))

2012. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ne parázz ha elkezded tudni fogod. ha összekoccan a fogatok akkor se ijedj meg, mert nem történik semmi, nyugodtan folytasd. És ha a csók után elmondod a srácnak, hogy ez volt azt első akkor kifejezetten örülni fog, hogy neki "tartogattad". hajrá! 17/F
2012. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!