Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány eléggé ad magára?

Figyelt kérdés
Nem kihívó de ad magára.
2012. máj. 17. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont az a jó. Miért zavarna? Én nem szeretem az igénytelen lányokat.
2012. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ilyen hülyeséget kérdezni?
2012. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha a nagyon ad magárát úgy érted hogy kiló smink szolárium 5 centis műköröm kivágott felső miniszoknya platform 20 cm... Akkor ne adjon magára annyira... Ha egy igényes nőről van szó aki mossa a fogát a haját néha megfürdik és fel tud öltözni csinosan és nőiesen akkor nem baj.
2012. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az miért ad magára, aki felken 5 kiló sminket, meg hosszú műkörmöket, meg magára önti a parfümöt? Pont hogy az ilyen mber nem ad magára.


Ennyi erővel felvehetném azokat a ruhákat, maiket itthon találok (leeht a barátnőm melltartója is felkerülne rám). Tiszták, de biztos nem az lenne, hogy adok magamra.

2012. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdés kb: srácok, zavar titeket, ha egy csaj jól néz ki? Ez így baromság, és szuggesztív, erre nem lehet nemet mondani, pedig gyanítom, nem véletlen vannak kétségeid. Írd le szépen, mit jelent számodra, hogy ad magára, úgy már lehet pontosabb választ adni.
2012. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az inkább a baj,ha nem ad magára egy csaj,az igényességen belül mindegy,alatta már gond.
2012. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kinek a pénzéből ad magára? enyémből,akkor baj, sajátjából - akkor azt csinál amit akar.
2012. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az zavar inkább hogy a legtöbb lány ma már csak a külsőre ad. Rengeteg időt és pénzt pazarol a külsejére, de belül meg egy nagy nulla. Én inkább a természetes lányokat szeretem, akik normális módon ápolják magukat, fürdés, fogmosás stb. Mint ahogy ez egy férfitól is elvárható. De a műköröm, minden héten újrafestett haj, smink, meg 1000 cipő, és ruha szerintem nem tartozik bele az ápoltságba. És nekem nem is vonzó.
2015. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!