Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt?

Figyelt kérdés
sziasztok lányok és fiuk :-) nektek hogyan tortént az elso szerelem? fiuk hogyan kértétek meg egy csajtol hogy randizzon veletek ... és lányok hogyan történt az amikor egy fiu elhívott egy randira ..szeretném ha leírnátok a történeteteket :-)

2012. máj. 18. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem a szerelem az csak úgy megtörténik, nem lehet elmesélni :) sokszor első látásra, de van hogy csak egy idő után. én ha tudatni akarom valakivel hogy komolyabban érdekel akkor vagy megcsókolom (persze csak amikor látom rajta hogy semmi kifogása nincs ellene.. könnyű megállapítani) vagy egyszerűen közlöm vele hogy szeretnék randizni vele :) bocs hogy nem írok ide kisregényt, de szerintem ez ennyi ;)

24f

2012. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat ;)
2012. máj. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!