Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Három közül melyik lábú nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három közül melyik lábú nőt választanád?

Figyelt kérdés

1/ Hibátlan bőrű, de nagyon sovány lábú.

2/ Hibátlan bőrű, de nagyon duci lábú.

3/ Formás, enyhén izmos lábú, de itt-ott pöttyös+szúnyogcsípéses bőrű.


Mindegyik világos bőrű, és tételezzük fel, hogy egyéb paramétereik egyformák. tehát csak a láb a kérdés, az a döntő.

Ha férfi vagy melyiket választanád, ha nő, akkor melyikre szavazol? (Kort, nemet írj!)

(Na most kérdeztem egy marhaságot, kíváncsi vagyok az eredményre, esetleg az érveitekre. Nincs jó vagy rossz válasz, egyéni véleményekre megy a zöld kéz!)



2012. máj. 21. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vagy az elsö vagy a harmadik. Engem nem zavarnak az ilyen börhibák.. arcon se. Viszont a kövéreket nem szeretem.


17/L

2012. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3. de az elsővel se lenne gond. és bár nem ez a kérdés, de nem vagyok láb mániás, tehát olyan nincs, hogy ez a döntő. Akinek a lába nagyon duci, annak mindene az.... persze kis felesleg, ha jól van elosztva, meg tényleg szép a bőre, akkor elmegy :)
2012. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló te leszbikus vagy??? :OO

19/L

2012. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen az vagyok, mi olyan meglepö ezen?:)
2012. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem meglepő csak kérdeztem.
2012. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

harmadik lehetődégre szavaznék.

18/L


de nem értem a lényeget. mit jelent az h nagyon duci? mert a nagyon sovány az undorító de a kövér még rosszabb.. de a ducinak vannak fokozatai...

2012. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A ducit azok szokták használni, akik nem akarják azt mondani, hogy kövér. Mert a kövér az támadóbban hangzik.
2012. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

3-as! :-) Írtam, hogy nők is írhatnak... Ez nem azt jelenti, hogy valaki homokos, egyszerűen van esztétikai érzéke, és el tudja döntetni, hogy szerinte melyik jobb, szebb.

Úgy is kérdezhetném, hogy ha nő vagy, akkor a három közül milyen lábat szeretnél inkább...


Jó persze férfiak válasza lenne útbaigazítóbb.

(És igen, vegyük úgy, hogy a sovány igazán sovány, a kövér igazán kövér, és a pöttyök is látszanak szoknyában.)

2012. máj. 21. 14:34
 9/12 anonim ***** válasza:

ez tényleg egy marhaság:)

de hogy válaszoljak is,én a 3-ra adom a voksomat.

25/F

2012. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szőrös lábút!
2012. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!