Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti nagyon megsértődnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nagyon megsértődnétek, ha olyan állatos videót küldenének nektek, amiben párducok párosodnak (dugnak)?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Kétlem. A lányok látnak ilyen videót elehet, ha átváltanak az Animal planetre. :D Pedig az hivatalosan ismeretterjesztő csatorna.
2012. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt a videót küldtem el neki,és utána egy pár napig "szóba" sem akart állni velem!: http://www.youtube.com/watch?v=-kpvF5S3-a8&feature=related
2012. máj. 21. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Meglenne a véleményem az illetőről, de nem sértődnék meg.

Ha ismeretlenül küldené valaki, tizenéves kangörcsös kisfiúnak gondolnám.

2012. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szabad tudni,miért küldted el neki?
2012. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak poénból!Nem akartam vele megbántani,vagy ilyesmi!Mert szoktam neki amúgy is küldeni videókat,mindenfélét!De nem e-mail-ben hanem gmail-es csevegőn.Nem gondoltam,hogy megsértődik,mivel már régebben is küldtem neki durvábbakat is.
2012. máj. 21. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért érzem úgy, hogy tinik vagytok?
2012. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez most nem talált!:p
2012. máj. 21. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit kevésbé nyers utalást tettél volna,akkor lehet nem sértődött volna meg..:D
2012. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!