Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? ( Bővebben lent )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? ( Bővebben lent )

Figyelt kérdés

Szakítottam a pasimmal 8hónap után...

olyan érzés van bennem mint akit megfosztottak az életétől, most meg egy élőhalott vagyok.:(


2012. máj. 21. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Könyörögd vissza magad és alázkodj meg.
2012. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
márha nem volt pl megcsalás v ilyesmi...
2012. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

8 hónap drágám? Én 3 év után szakítottam:) Gondolj bele abba, hogy ennél sokkal rosszabb dolgok is vannak...na ugye már nem is annyira rossz:)


21L

2012. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tölts több időt a haverokkal, barátokkal és várj.

Gondolom okkal szakítottál vele, ne könyörögd vissza magad!

2012. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Élvezd a szabadságot, és ne menj vissza hozzá: oka volt, hogy szakítottál.


Találd meg önmagad, tudd meg, ki vagy egyedül, valósítsd meg az álmaid. Nincs ennél jobb érzés.


24/N

2012. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, milyen voltál előtte. Ami pozitív változás, annak örülj, légy hálás érte, ami negatív azt "felejtsd el".


26/F

2012. máj. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És nem megcsalásból szakítottunk hanem mert beleuntam abba hogy állandóan megsértődik hülyeségeken mint egy 5éves kisgyerek 17éves létére.
2012. máj. 22. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem idd le magad a sárga földig és akkor gondold át sokkal könnyebb lesz :)
2012. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!