Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Derecskeiek! Mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Derecskeiek! Mit gondoltok az itteni csajokról? A kisvárosi lányok mindenhol ilyenek?

Figyelt kérdés

szerintetek is túl sok a könnyűvérű, egoista lány itt? a debreceniek sokkal normálisabbak, már amennyit ismerek.

ebből következik, a másik kérdés: a kisvárosi lányok tényleg pofátlanabbak, egoistábbak, mint a nagyvárosiak (debrecen, budapest, miskolc, csak néhány példát mondanék most)?


2012. máj. 21. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
mátraderecske??? áááá arról a helyről, és az ottani lányokról tudnék mesélni, pedig csak kétszer voltam ott!! mátraderecskét értetted alatta? :D
2012. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem-nem, hajdú-biharban! :)
2012. máj. 21. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
nem ismerem ezt a kisvárost/várost,én Budapesti vagyok,mindig az itteni csajokat szidják hogy mekkora ribancok vagyunk!:D nem olyan rég voltam egy országos többnapos tanulmányi versenyen,szobákba voltunk külön pakolva budapestiek kerületes elrendezés vidékiek ilyen megyei valami szerint...mindegy is,a lényeg az hogy amíg a budapesti csajok megőrizték a hidegvérüket és nem pasizgattak addig a vidéki csajok bugyikába meg pólóba járkáltak a fiúk szobájába!:DD és külsőre csinosabbak voltunk a vidékieknél(persze nem általánosítok mert a vidéki lányok is ugyanolyanok mint a pestiek sőőőt!:DD) de mégsem volt bőr a pofánkon ezt megcsinálni...szóval a kérdésedre a válaszom:SZERINTEM!!! igen:)
2012. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*15/L
2012. máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
yeah derecske!!:D derecskei vok és normális.!! hány éves vagy?
2012. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!