Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Egy kis flört, vagy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy kis flört, vagy ki tudja, talán még több is belefér, de én nem tudom vállalni egy szerelmes barátnő szerepét" Mit jelent?

Figyelt kérdés
Ti hogyan értelmezitek ezt az idézetet?
2012. máj. 21. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmm, én ugyanígy érzek most, nőként! :D Nem akarok kapcsolatot, nem akarok szerelmet, de szükségem van arra, hogy nőnek érezzem magam, és intimitásra is. :)
2012. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A másik nemhez tartozom, de kb. én is így értelmeztem, csak nem voltam benne biztos, mert fáradt vagyok.....de köszönöm szépen a választ :)
2012. máj. 21. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerülgeti a forró kását, de olyan egyszerű: "dugnék"
2012. máj. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de az egyértelmű, hogy elvárja, hogy elcsábítsd, tehát nem fog az ágyadba ugrani első szóra! :) Kell neki a pávatánc! :D
2012. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lelki szemetesládára van szüksége aki ott van ha van valami baja, de ah ezért cserébe adni kellene valamit akkor azt már NEM!


Tipikus nő!

2012. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!