Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom és szeretem egyszerre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom és szeretem egyszerre. Ez szerelem?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva szerintem nem az, de egyszerűen nem tudok dűlőre jutni... Van egy srác (osztálytársam) akit 2 évvel ezelőttig észre sem vettem, aztán a tanár melléültetett. Először szörnyen gyűlöltem, hatalmas egója van, okoskodik, 1000 hobbit űz a tanulás mellett mégis szinte kitűnő... Aztán egy idő után azt vettem észre h folyton miatta morgolódom, úgyhogy elkezdtem keresni benne jó tulajdonságokat is h végre megbékéljek vele. És túl sokat találtam! Rájöttem mennyire figyelmes, segítőkész is titokban, de emellett szörnyen arrogáns.. Hogy lehet valaki ilyen?! Folyton ő jár az eszemben, egyszerűen nem tudom megfejteni, hogy rendelkezhet ennyire egymást kizáró érzelmekkel. Már 2 éve szenvedek miatta és nem javul a helyzet, az érzéseim szétszakítanak.. Már járt valaki hasonló cipőben? Mit csináljak?

Amúgy már játszottam a gondolattal milyen lenne ha járnánk, de tudom hogy nem működne, folyton veszekednénk, az tuti...



2012. máj. 21. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérné kipróbálni. :)
2012. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig az ilyen pasik vonzanak. Szerintem ez szerelem. Lehet, hogy működne. Próbálj közelebb kerülni hozzá.
2012. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
elszállt fiúkkal ne kezdj!!!van ilyen ismerősöm.nincs párja és sz.tem nem is lesz...nem tudnak szeretni,,mert mindig azt hiszik hogy nekik mégjobb jár.de próbáld ha gondolod,csak ne éld bele magad..
2012. máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyűlölök és szeretek, kérded tán, mért teszem ezt?

Nem tudom. Érzem csak. S szertefeszít ez a kín.


Kétezer éves mondatok... érdemes rajta elgondolkodni.

2012. máj. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
hihetetlenül nagyon mélyen szántó gondolatok.... mégis mi ebben olyan tanulságos? mit elmélkedjünk ezen? egyáltalán mi a szar ez?
2012. máj. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris.

Nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Catullus, ha valaki nem ismerné, NAGYON HÍRES

és tényleg érdemes ezen elgondolkodni

2012. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Catullus nagyon jól összefoglalja amin keresztülmegyek, de sajnos azt már nem írta meg hogy lehet ezt elviselni =( Reméltem egy idő után elmúlik, de már 2 éve erre várok hiába...
2012. máj. 22. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Catullus maga sosem ismerte meg a boldog szerelmet: egy tíz évvel idősebb, házas nőbe volt szerelmes, ilyeténképpen megoldást sem kínálhat BTW ettől olyan jók a versek. Az ilyen helyzetben lévő barátaimnak (még ha hülyének néznek is sokan először) Ovidius A szerelem orvosságait (Remedia amoris) szoktam ajánlani. Nem hosszú, tán 30 oldal az egész, és eddig mindenki nagyon hálás volt, aki megfogadta, és elolvasta. (4-es voltam)
2012. máj. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!