Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok hogyan és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hogyan és miért várják el egy pasitól, hogy kezdeményezzen náluk mikor azt sem tudja kinél lenne esélye?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mert unatkoznak, és szeretnének válogatni. persze, ha meg próbálkozol nála, és nem jössz be neki, jön a feljelentés.
2012. máj. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát amúgy ja.

Szeretnének egy kicsit játszani a fejük így zavarja őket, ha elmennek sétálni meg buliba aztán a kutya nem foglalkozik velük.

2012. máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A rendes lányok foglaltk, maradtak a csúnyák és a beképzelt, utálatos ringyók.
2012. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire ne legyetek már nyápicok, te jó ég..

Erről szól a párválasztás, mész, ismerkedsz, vagy igen, vagy nem... Kész...

2012. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert mindketten tudjuk, hogy én vagyok a teremtés koronája. Én nem várhatom el egy lánytól, hogy ő kezdeményezzen. Így maradok én kezdeményezni.
2012. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
09:55 ez 100ból 99x "nem" szokott lenni. És ez egy idő után nagyon uncsi.
2012. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!