Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan fogalom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki Alfonz kérdése:

Létezik olyan fogalom hogy "szellemileg pedofil "? ( Nem "hivatalosan" (törvénykönyv vagy hasonló) értettem a kérdést. )

Figyelt kérdés

Lehet hogy sokan megcáfolják, de azt tapasztalom hogy abban a korosztályban amelyik testileg vonz ( 25-40 ) egyszerüen nem létezik olyan szingli nö aki ne lenne kiégett/személyiségzavaros/egyéb problémás .....

hülye vagyok ?


2012. máj. 22. 02:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit szipuztál alfonz?
2012. máj. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogalom szintjén tudtommal nem létezik, de sztem amire te gondolsz, annak nincs köze a pedofíliához, hacsak nem arra gondolsz, hogy egy 8 éves kislány lenne neked az ideális lelki társ, mert akkor sürgősen fordulj pszichológushoz...
2012. máj. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

értem mire gondolsz. Bár szerintem elég suta megfogalmazás, mivel a pedofil szó annyira pejoratív, hogy ezzel kár lenne bármilyen új keletű szószerkezetet csinálni "a jó célérdekében". Lehet, hogy igazad van az idősebb nőkkel kapcsolatban, hiszen az életkor magával hordozza azt, hogy olyan dolgok történhetnek, amik megnyomorítják az embereket.


A baj az, hogy a férfiak is ki vannak égve és gyakran (ugyanúgy, mint azok a nők, akik a férfiakba kapaszkodnak) csak "megmentőnek" HASZNÁLJÁK az érzelmileg még nem kiégett fiatalabb(lelkű) lányokat/nőket.

És ezt sajnos közvetlen környezetemben láttam: tehát azt, amit a nők az idősebb férfiakban keresnek (szellemileg!!!), az a biztonság, hogy értsék, hogy miről beszél, stb, stb; azt a férfiak a fiatalabb nőkben keresik (és még mindig csak szellemileg értem, az ebben az esetben felmerülő járulékos hasznoktól próbáljunk elvonatkoztatni, habár....), ez pedig a lelki frissesség, a szellemi hajlékonyság, hogy még képesek csodálni a mellettük lévő férfit, stb, tehát: hogy tudnak tisztán szeretni.


Tehát a baj persze a világban van: hogy a férfiak fiatal korukban elég könnyedén megnyomorítják a fiatal lányokat-és persze fordítva-, akik egy pár ilyen kapcsolat után nagy eséllyel kiégett hárpiákká válnak. A többit te biztos jobban ismered:)

2012. máj. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!