Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell állatként beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell állatként beszélni a lányokról?

Figyelt kérdés

"elejtettem a prédát"... "nehezen beszerezhető zsákmány"... "rá kell vennem, hogy leszopjon, lefeküdjön velem"... "meg kell nevelni"... "be kell törni a csajt"... "meg kell szelidíteni"..


csak néhány példa, amiket szoktam hallani, olvasni, lányokkal kapcsolatban, és ezek többnyire állatokkal kapcsolatos megjegyzések.

ezek szerint sok férfi a nőt állatnak tartja, állatként kezeli?


2012. máj. 22. 10:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekel. Érdeklödve figyelem a válaszokat.
2012. máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 perfectlie ***** válasza:
100%
Ezeket valószínüleg kisfiúknál olvasod,vagy a manapság sajnos többségben lévő "páváktól" és hasonló díszb*ziktól,akik szerint ez a viselkedés és ők is vagányok.Ha egy fiú kezd felnőni és nem ragad le egy 13 éves értelmi szintjén akkor ez megváltozik,bár felszedni egy nőt akkor is dicsőség lesz,de ki tudja majd fejezni normálisan,FÉRFIHOZ méltóan is.
2012. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Johnny B. Goode ***** válasza:
Engem az is érdekelne, hogy a lányok mit mondanak hasonló szituációra, ami a kérdésben szerepel, ti hogyan fejezitek ki magatokat?
2012. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
meg persze van olyan, hogy "el kell szórni a morzsákat, hogy rákapjon a pipi", "ki kell éheztetni, hogy végül megtörjön, és azt tegye, amit akarok"...
2012. máj. 22. 10:39
 5/18 anonim ***** válasza:
10:38 -asnál az igazság. Jól mondja. A férfit ne téveszd össze azokkal a kanos játszótéri kisfiúkkal, akiknek az öntudata nagyobb mint az esze.
2012. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egy kicsit primitív hozzáállás ez a férfiak részéről!!

Csak egyszer tudjam meg hogy ilyet mond a hátam mögött, leharapom a kukiját aztán nézhet! Tudod csak az egoista férfiak mondanak ilyet, azt hiszik hogy minden nőt megkapnak. Na de ha egyszer szerelemesek lesznek, és kikosarazza őket az imádott idol, akkor aztán bőgnek!!:)

2012. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez nem mind olyan durva, ennek egy részét használják emberekre más kontextusban is, a durvábbak meg szimplán bunkóságok. Normális férfi nem állatként kezeli a nőket, hanem egyenrangú (nem több, nem kevesebb) társként.
2012. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én nem mondok ilyet sosem, de értem a lényegét.

Egyszerűen arról van szó, hogy az elképzeléseitek dolgokról teljesen más mint a férfiaké.

Főleg a szex terén vannak problémák, amire írok is példát:


Nők többsége: Dehogy veszem a számba, vagy ha még is, csak azért mert ő szeretné...


Férfia többsége: Imádok nyalni, mert élvezem, mert szeretem, mert az ővé, és mert közelebb hoz.


-----


Nők többsége: Dehogy adom magam, még azt sem tudom, hogy megcsókoljam-e


Férfiak többsége: Húúú de gyönyörű! Érezni szeretném a bőrét, az ajkát, és kívül belül.


-----

...stb

Azt mondják, hogy a nők érzékenyebbek, pedig szó sincs erről.

Minden ember hasonló helyzetben hasonlóképpen érez, csak a nők jobban kimutatják.

Viszont szex terén a férfiaknál az előny!

Mi a tövétől a tetejéig érezzük a nőt, és ez egy különleges lelki kapcsolatot hoz létre a férfi számára.

A nők biológiai okok miatt (szülés), csak a bejáratnál érzik, közelről sem olyan intenzíven mint egy férfi.


Ezek a szavak azért hangzanak el, hogy ugyan így alázat nélkül elfogadja a nő a férfit, és ezt nem csak a szexre kell érteni.

2012. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mégegyszer mondom: a KISFIÚK NEM EGYENLŐEK A FÉRFIAKKAL ! A játszótéri zselézett hajú, szedett szemöldökű, szoláriumozott kis dísz..b.zi nem FÉRFI!
2012. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Pontozzatok le, aztán olvassátok tovább! :-)


Ha olvastatok volna olyan könyveket, amelyek a vad és a vadász kapcsolatáról szólnak, akkor nem tennétek fel ilyen kérdést és nem írnátok ilyen ostoba hozzászólást.

A vad és a vadász szerepek. Nem az ember-állat kapcsolatot jelzik, hanem a viselkedési formákat.

A vadász tiszteli a kiszemelt zsákmányt. Ezért is fontos, hogy ne feküdjenek le azonnal, hiszen akkor az olyan, mintha első lövésre teríteném le a vadat. Nincs értéke, mert nincs benne munka.

A nő levadászása véget vet ennek a szerepjátéknak. Addig mindenki számára egy levadászandó vad volt, most már egy nő az oldalamon.

Tehát bármilyen meglepő, ez a tisztelet kifejezése.

2012. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!