Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogn dönthetném el, hogy kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogn dönthetném el, hogy kit szeretek szerelemmel?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves kapcsolatom, de 1 éve felbukkant valaki az életemben.


Soha senki nem hatott rám a 6 év alatt, ő igen.


Nem csaltam meg a párom, de bánt, hogy állandóan a másikra gondolok, alig várom, hogy felhívjon, hogy lássam.


Viszont, ha arra gondolok, hogy szakítanom kell, akkor meg fáj, eszembe jut a sok együttöltött év, meg hogy alapból nem olyan rossz ember ő.


Kit szeretek? Én már magam sem tudom, hogy lehet ezt a fejben letisztázni? Nem volt még ilyen, ő az első párom. Hónapok óta töröm a fejem, de nem jutok semmire.


2012. máj. 22. 10:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
"Hogyan" Bocsánat, én gépeltem, de nem írta ki, csak most látom.
2012. máj. 22. 11:00
 2/14 anonim ***** válasza:

Én 7 év együttlét, házasság és egy gyerek után tartok itt :-( jó lenne tudni, hogy mi a megoldás, bár nálad még talán nincs akkora tétje egy rossz döntésnek, mint nálam. Az a legszörnyűbb, hogy az ember bármit tesz is, bármennyire is nem akarja azt érezni, amit, akkor sem lehet irányítani az érzéseket.

Azért egy év már elég sok idő ahhoz, hogy ha csak fellángolás lenne, elmúlhatott volna. Bár kérdés, hogy milyen sűrűn találkoztok, miért szokott felhívni, az ő részéről is látod, érzed-e azt, amit te érzel?

Nem tudom mennyi idős lehetsz, de fiatalon nincs értelme benne maradni egy olyan kapcsolatban, ahol ilyen megtörténhet. Ha ez el is múlna, jönne más... nyilván már nem áll olyan stabil lábakon a kapcsolatotok, hogy ezt érzed valaki más iránt.

Csakis te tudod letisztázni magadban ezt az érzést, úgy lenne a legjobb, ha kicsit el tudnál határolódni mindkettőtől, és úgy végiggondolni, hogy melyik a fontosabb számodra.

Sok sikert Neked!

2012. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem is 6 éves a kapcsolatom és az első, és nekem is voltak érzelmi kilengéseim, de úgy voltam vele, hogy felesleges, párommal tökéletes, szép, jó az élet, minek rúgjam fel?

Pár hónap után alább hagyott, mert nem foglalkoztam vele, páromra koncentráltam.

2012. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Csak nekem az is nyom a dolgok súlyán, hogy egyszer a párom megcsalt. Azóta úgy érzem, mintha 2 különböző emberrel élnék. Egy becsületes, szeretni való férfival, de hopp ott a másik oldal, mégis megtette velem.


A másikhoz húzok azt hiszem, de az van bennem, mi van ha rossz a döntés, ha a másik sem jobb, és a párom az átlaghoz képest még mindig jó, mert figyelmes, megértő, de nem tudok maximálisan bízni már, pedig ez 5 éve volt.


Érdekes, de a másikat nem ismerem, csak 1 éve barátként, de benne tudok bízni.

2012. máj. 22. 11:16
 5/14 anonim ***** válasza:
11:01, most döntsd el, míg a gyerek nem olyan nagy, és egyszerűbb elmenni. Anyukám is így járt, de mivel van egy hugom (10 éves) ezért nem hagyja ott apámat. Szóval később egyre rosszabb lesz, hidd el.
2012. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak igaza van. Ha kicsi a gyerek, még el tud fogadni egy új embert az életedben. Legközelebb erre akkor lesz módod, ha felnőtt és megérti. Az pedig nem most lesz, szerintem lépj, nálad elég egyértelmű, ahogy a szavaidból kivettem.
2012. máj. 22. 11:19
 7/14 anonim ***** válasza:

"Érdekes, de a másikat nem ismerem, csak 1 éve barátként, de benne tudok bízni."


És ez pont addig tart mig össze nem költözöl vele. Ott meglepöen sok mindenre fény derül, lehet még Brad Pittre is ráunnál és méregetnél egy újabbat.

2012. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Most elítélsz, de nem érted a lényeget. Az 1 év alatt több odafigyelést kaptam tőle, amikor bajban voltam, mint a saját páromtól. És nincs párja, vár rám. A párom mellettem tartott barátnőt. Érted már?


Az utóbbi 1 évben rengeteg rossz történt velem. Pl: családi tragédia stb, de ő megkérdezte, felhívott, hogy mi a helyzet stb. A saját párom azt mondta, neki fontosabb a munka, ő nem tud velem jönni a kórházba. Stb.

2012. máj. 22. 11:25
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem itéllek el, te nem látod át mit vetitek neked előre. Lakva ismerszik meg az ember, ezt nem hülyék találták ki.


Könnyü heti egy találkozásnál Brad Pittnek mutatnia magát, persze hogy tetszik. De a dolgos hétköznapokon a reggeli ébredéskor már nem egy Brad Pitt lesz melletted.

Ki fog derülni egy csomó minden amit utálsz majd.


De mondjuk valóban ő a tökély számodra, tehát neked ő Brad Pitt. Neked is oda kell tenned magad. Én is szeretnék egy fullos S mercit, de nem tudom fenntartani.

Szóval itt nincs egész héten szőrös láb csak a keddi szexnapra leborotválva.

Ez egy meló és lehet hogy te vérzel el a feladatban. Ha tényleg olyan jó az a pasi akkor igényei is vannak. Ha meg nem, akkor csöbörböl vödörbe.


És itt egyelőre csak egy tény van: a mostanival 6 éve együtt élsz. A többi az mind csak vágy és álmodozás, tény majd újabb 6 év múlva lesz.

2012. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ez így is van, de például a párom rossz oldalát sem az együttélés által ismertem meg, az még előtte volt, mivel csak 4 éve él velem.


Igazad van abban, hogy nem lehet előre látni a jövőt, de azt igen, ha 2 embert összehasonlítasz, hogy melyiknek milyen a mentalitása.

És alapvetően nálam a fő bajok kiváltója, hogy már nem bírok így élni, hogy folyton azon agyaljak, vajon igazat mond-e, vagy megint becsap?

Ha nincs bizalom, nagy baj van, az minden elrontója.

2012. máj. 22. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!