Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy részegen olyannal smároltatok, akitől amúgy undorodnátok józanon?

Figyelt kérdés

Sajnos velem megtörtént és azóta még inkább azt vallom, hogy bizony a külső számít nagyon is. :S


Ezek után még annyira sem jönnék össze olyannal, aki nem tetszik külsőre vagy taszít. :S



2012. máj. 22. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
még nem smároltam 19/F
2012. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem véletlenül vannak 3-5-10 és 20 sörös lányok
2012. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszer történt csak ilyen egyik szülinapomat ünnepeltem és hát öö azt hiszem nem láttam teljesen tisztán, meg nem is hallottam teljesen tisztán mert nem csak hogy nem volt az esetem de még csak magyar sem volt :D:D
2012. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos beleestem már abba a hibába, hogy olyannal jöttem össze,aki egyáltalán nem is tetszett,de sikerült elhitetnem magammal, hogy a szép belsője megszépíti a külsejét.Amíg ki nem ábrándultam belőle addig működött.Majd szépen megundorodtam a külsejétől.Ez már kétszer előfordult, úgyhogy azóta megtanultam, hogy ha valaki 100%-ra nem jön be külsőre az felejtős.
2012. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De értitek azóta is rémálom gyötör, úgy érzem mintha megerőszakoltak volna. :S


Nem fogok többet inni, úgy döntöttem!

2012. máj. 22. 11:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a lányoknál is megvan, én legalábbis tapasztaltam már. És általában nem a jó pasik akarnak újra találkozni, hanem az ilyen "ballépések."


24/N

2012. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Johnny B. Goode ***** válasza:
Lehet, hogy nem kellene hülyére inni magunkat...?
2012. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah elég rossz érzés másnap a fényképeket böngészve rájönni, h alkohol nélkül valószínűleg szóba sem álltam volna vele:D
2012. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1-2-szer előfordult, azóta igyekszem nem inni annyit, mert másnap annyira undorodtam magamtól, hogy azt el mondani nem tudom. :(
2012. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de volt... azóta is undorodom tőle :/
2012. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!