Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha kaparom a falat, véresre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha kaparom a falat, véresre verem az öklömet, hányok, és ordítok éjszakákon át a fájdalomtól, amit velem tett. Ez természetes?

Figyelt kérdés
volt barátnőm iszonyúan elárult, és őszintén: tönkretette az életem, mármint, minden, amiért húsz éven át dolgoztam, elveszett, menthetetlenül. a fent leírtak szerint viselkedem. ilyen esetben ez elfogadható?
2012. máj. 22. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mit tett? pl?
2012. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez nem normális nem tudom mit tett de szerintem ha egyedül nem tudsz urrá lenni a fájdalmon inkább fordulj egy dokihoz hátha tud segiteni
2012. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Elfogadható, tök normális dolog.
2012. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem tudasd a nővel, hogy mit tett veled, persze kultúrálisan, ha bocsánatot kér kicsivel jobban érzed magad(nekem így volt) de ha nem fordulj dokihoz
2012. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ő csak nevetgél ezen. maradjunk annyiban, hogy olyan dolgokat elárult rólam, amik azért kellettek, hogy titkosak maradjanak, hogy a tervem véghezvigyem. voltaképp olyan, mintha az elmúlt húsz évben semmi érdemlegeset nem tettem volna. és még csak azt sem tudom, miért tette.
2012. máj. 22. 12:07
 6/15 anonim ***** válasza:

korotok?

és mit tett?

definiálnád

2012. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem szeretnék nagyon konkrétumokkal élni, titkos/bizalmas információkat közzétett.
2012. máj. 22. 12:09
 8/15 anonim ***** válasza:
dilis idegbeteg vagy,ez van.
2012. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod, hogy megcsalt a legjobb barátoddal, akkor normális. De ezt az "árulást" így konkrétumok nélkül nem nagyon tudom hová tenni.


24/N

2012. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
mert nem párkapcsolati téma, hanem, mondjuk úgy, hivatás. ami tőle független volt, amire nagyjából alapoztam az életem.
2012. máj. 22. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!