Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki nem fekszik le szerelem nélkül minden pasival?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször hallom ezt,hogy barátság, eksztrákkal. Hát nekem is ajánlotta már magát lány, de nem fogadtam el, mert erkölcstelennek tartom. Ti hogy vagytok ezzel? (19f)
2012. máj. 22. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én eddig csak a szerelmeimmel feküdtem le :d Lehet ez az oka annak, h veled nem, erre nem gondoltál?
2012. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

*extrákkal


És igen,én pl. 20 éves vagyok,sok fiúval jártam,de csak a mostani páromba vagyok szerelmes,és csak neki engedtem a testiséget. A többivel max csók csattant el.

Én nem tartom erkölcstelennek,mindenki azt csinál amit akar magával,nem nézek le másokat ezért,de nekem nem fér bele.

2012. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is párommal feküdtem csak le és vele vagyok már 4 és fél éve! Ő az első igazi szerelmem úgyhogy boldog vagyok ez miatt!
2012. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

23 vagyok, eddig egy párom volt minden értelemben.


Nem vagyok hajlandó bárkinek beesni az ágyába egy pár perc öröméért.


Csak olyannal, akit szeretek, és a párom.


23/N

2012. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én szerelemből szeretném majd, ezért nem feküdtem még le senkivel. 20/l
2012. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak a mai 16-20 éves fruskák hülyesége, tisztelet a kivételnek, és persze az "érettebb" korúak között is van pár zizi.
2012. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#4

Ha pár perc, akkor tényleg nem érdemes...

;P

2012. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A barátság extrákkal sem ugy jön hogy most te legyünk haverok és dugjunk is általában az van hogy szimpatizálnak haverok lesznek az egyik általában a csaj többet érez a srác ezt sejti és tesz egy ajánlatot a csajnak aki elfogadja remélve hogy lesz ebböl több is .. aztán vagy lesz belöle több is vagy csak volt egy kaland és lett egy csalódott csaj meg egy srác aki az egészet leszarja
2012. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok.

22/L

2012. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sokszor hittem, hogy szerelmes voltam,de aztán rájöttem, hogy mégsem. Hát ez van. Valahogy mindenki túlmisztifikálja a szexet, pedig annál ezer és ezer fontosabb dolog van!
2012. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!