Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltok erre férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáltok erre férfiak?

Figyelt kérdés

Ha egy ismerős lány megjegyzi, hogy rég látott, nem lenne kedved egy kávéhoz valahol, valamikor?


Randinak vennétek vagy tolakodásnak vagy tudom én mik jöhetnek még szóba...szóval? Kort is kérnék szépen, köszönöm! A lány a fiatalabb, egy 10-essel.


Nem gondolnátok nyomulós, közönséges nőnek?


2012. máj. 22. 13:40
 1/8 A kérdező kommentje:
A viszony olyan, hogy amikor összefutottok, beszélgettek, de sehol nem voltatok még együtt.
2012. máj. 22. 13:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen kulturált módja annak hogy elhívj valakit. Én talán randinak gondolnám de függ attól szerintem hogy milyen kapcsolatot ápoltatok előtte, meg ugyebár minden ember más mindenki gondolhat másra. 21/F Ja és szerintem hívd el nyugodtan.
2012. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam már volt ilyen, a lány nem pont egy 10essel, de kb 7-8 évvel volt fiatalabb.Én úgy vettem,hogy egy rég nem látott ismerősöm beszélgetni akar velem,sem több,sem kevesebb.
2012. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én baráti meghívásnak venném.
2012. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor is ha korábban napi szinten kerestétek egymást telefonon, neten, és hónapokkal korábban a lány bevallotta nagyon tetszel neki?
2012. máj. 22. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az, ami: egy kávé és beszélgetés. Nem kellene mindent túlparázni.


24/N

2012. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Johnny B. Goode ***** válasza:
Csatlakozom a két előttem szólóhoz (két utsó hsz)
2012. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor is.
2012. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!