Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Normális ahogy érzek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit pár hónapja ismertem meg (interneten), és azóta is napi rendszerességgel beszélünk msn-en. Eléggé megkedveltem csak a távolság miatt nem lenne értelme egy kapcsolatnak. Viszont van egy srác akivel ő most lehet, hogy összefog jönni, és engem ez zavar, pedig tudom, hogy köztünk úgysem lenne semmi. De nem értem, miért zavar ez engem ennyire, ha tudom, hogy csak barátok lehetünk a lánnyal?

2012. máj. 22. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert többet érzel iránta mint barátság ezért zavar szerintem szakitsd meg vele a kapcsolatot amig nem leszel tul rajta. A távolság meg attól függ mekkora nem mindig indok hogy ne jöjjetek össze.
2012. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Van egy barátod, akivel mindent meg tudsz beszélni, most félsz, hogy elveszik tőled.


Természetes érzés, de értelmetlen sajnos!


23/N

2012. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 okoska31 ***** válasza:

Azért zavar, mert az eszeddel tiltakozol ellene, de a szíved szeretné, ha lenne köztetek valami!

És a szívednek fáj.


Azért azt megjegyezném, hogy Magyarországon belül persze vannak távolságok, de azért annyira nagyok talán nem. És az elején gond inkább. De, ha Te ezt nem így gondolod, akkor én azt javaslom, hogy inkább 1. beszéld meg vele (lehet, hogy benne egy kapcsolat fel sem merül).

2. csajozz be Te is.:)

2012. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Benne is felmerült, sőt beszéltünk is róla, hogy milyen jól összeillenénk. Csak a távolságot mondta, ő is, hogy az a baj :(
2012. máj. 22. 17:16
 5/15 anonim ***** válasza:

De mennyi az annyi?

Nekem a kezdetektől távkapcsolat volt, hétvégi utazással, ami kábé másfél órát jelent a távolsági busszal (plussz a városi közlekedés)Megfelelő érettséggel és szándékkal a távolság áthidalható. Ezt egy 2,5 éves kapcsolattal mondom.

2012. máj. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kb 3 órás út lenne, ha másfél óra lenne akkor azzal kibékülnék de azért 3 óra az csak 3 óra
2012. máj. 25. 15:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Tudod én úgy vagyok vele, ha nincsenek olyan erős érzelmek, hogy egyáltalán MEGPRÓBÁLJÁK, akkor megette a fene. Mert ha igazán szeretnétek egymást, a 3 óra se olyan sok. Ha egy próbát se tesztek, akkor nem akarjátok a kapcsolatot annyira, így túltenni is könnyebb rajta magatokat. Lehet, hogy nincs igazam, de én már csak ilyen kis romantikus vagyok:)
2012. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mivel személyesen még nem találkoztunk, így nem alakultak ki komoly érzelmek, szóval ezért nem tudom, hogy megérné-e megpróbálni.
2012. máj. 25. 18:11
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért legalább egyetlen találkozást megérne. Az még nem kötelez semmire.
2012. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozz vele. Az ilyen esetekben általában a róla ismert információk alapján képzeled el azt akibe szerelmes vagy. Ha találkoztok talán majd megelégszel a barátsággal is. Ha megszakítod vele a kapcsolatot akkor lehet, h később hiányozni fog a barát akivel annyit beszéltél. Egy idő után túllépsz ezen, de addig egy kis gondolkodásra van szükséged
2012. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!