Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jelent valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit? (többi lent)

Figyelt kérdés
A legjobb fiúhaverommal nagyon sok időt töltök , eddig nem nagyon célozgatott arra ,hogy szép vagyok meg nem közeledett , de most egyre többet ér hozzám , amikor valami rosszat mond akkor rögtön megölel és bocsánatot kér (nem olyan srác aki bárkit megölel ) . Mostanában szokta mondani ,hogy jól nézek ki és hogy milyen jó neki ,hogy ilyen jó csajokkal van körülvéve meg ilyenek. Ez jelent valamit vagy csak beképzelem magamnak hogy ez több mint barátság??
2012. máj. 22. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Bejössz neki.
2012. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 guido ***** válasza:

Szerintem biztos érez irántad valamit. Ok nélkül nem ölelget egy pasi senkit. Szal ha gondolod tudd meg valahogyan, föleg ha te is szeretnél tőle valamit.


De valószinű, hogy érezhet irántad valamit

21/F

2012. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hát amiket elmontál szerintem ő többet érez irántad mint barátság. :)
2012. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak azért furcsa ,mert egy éve azt mondja hogy ő velem nem jönne össze mert én jobb vagyok havernak.
2012. máj. 22. 16:57
 5/12 guido ***** válasza:

Pasiból van ő is xD Ebben ne akarj logikát keresni. Lehet öszintén mondta, lehet kiváncsi volt mit reagálsz. Ha szerelmes lesz akkor úgyse az fog eszébe jutni, hogy jaja haverok vagyunk (TAPASZTALAT)


21/F

2012. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam ,hogy szeret e vagy csak le akar fektetni ??
2012. máj. 22. 17:01
 7/12 kuleszmulesz ***** válasza:
Fiú-lány barátság nincs, vagy többet akar tőled, vagy meleg. Ha meleg, akkor is akarhat tőled olyat, ami túlmutat a barátságon. Szerintem feküdj le vele, és akkor minden kiderül!
2012. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hehe, hát az tény, h ha egy pasinak nem tetszik egy lány, akkor tuti nem ér hozzá. max véletlenül, de itt gyakori esetről van szó, meg ölelésről, szóval tuti vonzódik hozzád, csak szerintem nem biztos benne, h neked bejön-e ő. gondolom.
2012. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 guido ***** válasza:
Azt érezni fogod, hogy túlságosan rámenős vagy csak úgy bokolgat neked :D
2012. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon hülye válasz volt már ne is haragudj!!
2012. máj. 22. 17:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!