Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk Lányok ti is összetörtete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Lányok ti is összetörtetek hogy Tamás atya többé nem lesz köztünk a Jóban rosszban című sorozatban?

Figyelt kérdés
szörnyűséges dolog ez
2012. máj. 22. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Jézusom ez a kérdés hogy került ebbe a kategoriába ?:D Amugy engem hidegen hagy hogy nem lesz többé Tamás atya vagy ki a Jóban Rosszban :D
2012. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
aha
2012. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

száraz dénes szerencsére még él :)


szóval hidegen hagy a tamás atya . szegény szabit sajnálom mert neki ő volt az egyetlen "normális" felnőtt az életében. :D imádom a teleregényt

2012. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a véleményed magdi anyus haláláról?:( Még mindig nem tudom feldolgozni. Ahogy azt sem, hogy Tilda hová tűnt.:(((
2012. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem Tamás atya volt az egyik kedvencem. annyira összeillettek Bettyvel. Bezzeg azt a hülye idegesítő Zolit bennhagyták, pedig nem is illik Bettyhez.
2012. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Leaszarom, nekem nem tetszett, tök más a kedvencem, Bettikét is vihette volna:D
2012. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!