Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez furcsa? Bukom azokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez furcsa? Bukom azokra a lányokra akik tudnak, szeretnek úszni, víz alá lemenni. Nagyon szeretem az úszást, én is víz alá lemegyek, visszatartom a levegőt, szeretek sokat úszni, stb.

Figyelt kérdés
nem a hivatásos úszónőkre gondolok, hanem akiknek hasonló a hobbijuk. ha egy lányról megtudom, h szeret úszni, akkor szinte megváltozik róla a véleményem.

2012. máj. 23. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Vízfétis.
2012. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 okoska31 ***** válasza:

Látom, Te fogod szeretni a víz alatti szexet. Úgyhogy helyes is, hogy ilyen csajokra buksz.

Azért a 3 órás palacknélküli mélytengeri búvárkodásra még ne akarj rávenni senkit. Bár állítólag működik, csak az első óra nehéz....

2012. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!

:D nem, mélytengeri és hosszú "palacknélküli" dolgokra nem gondolok.

hm, vízfétis? :$ lehet benne vmi.

2012. máj. 23. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az úszósapkás, fűrdődresszes és úszószemüveges lányokra bukom. Mármint ha ez a 3 egyszerre van rajtuk.
2012. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4/4 ma 19:40

Értem, hát érdekes, sokféle fétis van. :)

Az úszósapka szerintem is jól áll, de általában a haj vagy a vizes haj jobb szerintem.

Az úszószemüvegben mi a jó? hiszen a szem is olyan szép tud lenni, kár eltakarni. :D

a fürdőruha nekem is tetszik.

2012. máj. 23. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:

fuh nekem víz megy a szemembe akkor alig tom kinyitni xDDDD

szeretek úszni de merülni nem, nekem nem jönne be az a lány aki benyomna a víz alá xD

F18

2012. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? am szeretek úszni
2012. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor biztos egy ilyen roh.dék volt aki legutóbb levizezte a frizkómat a strandon...háromnegyed óráig csináltam előtte, mer rossz volt a hajvasalóm, és végül a bal műszempillám is leázott! Pedig addig aszittem bejövök neki, állandóan nézett meg rámnézve nyalta a fagyiját. Idióta.
2012. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!