Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem 1 fiuba, akinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem 1 fiuba, akinél esélyem sincs, de hiába próbálom, nem tudom kiverni a fejemből. Fe fogok kattanni?

Figyelt kérdés
a nap 24 órájába csak rá gondolok, minden nap nézem a face.profilját, amikor olyat látok ami nem tetszik felfogadom magamnak, hogy soha többé, aztán megint mintha semmi se történt volna, ujra és ujra megnézem, ez már nem normális. minden héten más barátnője van, de még ezt se fogom fel. lehet hogy bekattantam?
2012. máj. 23. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajts rá hátha összejön ha pedig mégse akkor állj le a profil nézegetésröl és menj szorakozni vagy keress más elfoglaltságot az istenitése helyett..
2012. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz.
2012. máj. 23. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!