Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Na az van hogy az gáz-e szerintetek hogy egy fiú sexis női fehérneműket vesz?? 17F

2012. máj. 23. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

és hordod is őket?

vagy csak perverz módon azokra vered?

én egy időben lopkodtam a használt női bugyikat.

hihihihihihihHIHIhiih

2012. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első..xDD

Am szerintem ha nem veszed fel akkor nem gázos..Vannak tényleg szexi darabok :P

2012. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

bnőnek :)

de úgy hogy én egyedül megyek be a boltba meg minden

2012. máj. 23. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg főleg nem cikis :DD de valami jó kinézőt válassz ki :D
2012. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért valljuk be, elég fura női jelenlét nélkül ott nézelődni:D
2012. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem anno egy tanárom mesélte hogy vett a nőjének valami cuccot egy boltban aztán amikor fizetett az eladó meg röhögöt, erre a faszi meg beoltotta a csajt, hogy ő legalább tudja milyen az ízlése a barátnőjék, illetve ő mikor kapott utoljára valamit a pasijától úgy hogy nem volt ott.

Na szóval ezzel arra akartam célozni, hogy nem gáz ha tudod milyen az ízlése.

2012. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 okoska31 ***** válasza:

sok idétlen tinédzser válaszadó.


Ha egy fehérneműboltba egy láthatóan hetero (nem láthatóan homo) férfi bemegy vásárolni, és nem a sátor méretű, szimpla dolgokat nézi, még a legéretlenebb eladó is arra gondol, hogy a barátnőjének akar venni valamit.

egyébként ez így nem igaz, mert tulajdonképpen MAGADNAK veszed! (Te fogsz gyönyörködni benne).

nem akarsz inkább olyan ajándékot venni neki, ami tényleg neki szól? (lehet, hogy snassz, de pl. virág)

2012. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!