Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan talakoztatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan talakoztatok a pasitokkal/csajotokkal? Hogy jottetek ossze . Es tudtatok hogy o az igazi? Meseljetek el

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én baráti társaság által ismertem meg a páromat mivel állandoan egy társaságban voltunk meg sokat jártunk össze igy sokat beszélgettünk mindig probálkozott valamivel én eleinte azt hittem hülyéskedik aztán egyre jobban megkedveltem végül fél év ismeretség ugymond barátság után összejöttünk azóta eltelt 3 év :D Még mindig jól müködik a kapcsolatunk. És még mindig nem vagyok benne biztos hogy ö az igazi majd kiderül :)
2012. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az jo sok sikert nektek tovabbra is ! Es azt is megtudhatnam akkor hanyevesen is jottetek ossze .? megegyszer sok boldogsagot!!
2012. máj. 23. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Közös barátok mutattak be minket egy budapesti téren, előtte sose láttuk egymást. Részemről szerelem volt első látásra, 3 évet voltunk együtt. Igen, akkor azt hittem, ő az igazi, sőt meggyőződésem volt.
2012. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És most miért nem a meggyősődésed?

Mi 4 év 4 hónapja vagyunk együtt, és egy buliba kérte el a telefonszámom! Nem tudom, hogy az igazi e, azt hiszem, igen! Nem tudom eldönteni, mert ő a második barátom és nem akarok puffogtatni.

2012. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hat sok szerencset nektek tovabbra is .!
2012. máj. 24. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:

És most miért nem a meggyősődésed?


Azt gondoltam, ez adja magát... Hogy lehetne nekem az az igazi, aki elhagy, mondván, hogy elmúlt a szerelem? Akkor meggyőződésem volt, hiszen szerelmes voltam, tökéletesnek láttam, a hibáival együtt szerettem olyannak, amilyen. Aztán ez átértékelődött, mikor otthagyott. És nagyon igaz a mondás: mindenkinél van jobb. Ezt akkor sose gondoltam volna, de aztán az élet ezt igazolta:))

2012. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!