Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác, buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, buliban alkottunk is. Full részeg lehetett vagy tényleg akarta? (homo téma)

Figyelt kérdés

Sikerült belehabarodnom egy menőbb srácba. Én se vagyok egy szerencsétlenség egyébként, de mégis ő viszi a pálmát. Nagyon jól néz ki, helyes és jófej is (volt alkalmam néhányszor dumálni vele közös óra miatt).

Párszor már rajtafelejtettem a szemem, és azt vettem észre, hogy mostanában egyre többször elkapta a pillantásom. Utána félrenézett és mosolygott... Volt amikor már tényleg nem hittem el, hogy miattam vigyorog és körbenéztem önkéntelenül is, hogy van-e más is a környéken, de nem volt senki... hát igen elég gáz volt, de ő csak nevetett. Hallottam h haverjai kérdezték mi olyan vicces, de mondta h mindegy. Szóval próbáltam vele szemezni, ha lehetett...


Tegnap elmentem buliba barátaimmal, ott láttam h ő is elment a saját társaságával. Uhh, nagyon jól nézett ki, de én is kitettem ám magamért:D Elkezdett táncolni meg flörtölni egy csajjal nem messzire tőlünk.. hát ez nem esett valami jól. Barátaim is látták, hogy elég fancsali fejet vágok, szóval elkezdtek leitatni.

Amikor úgy éreztem kezd fejembe szállni a pia, mondtam h járok egyet kint a levegőn. Láttam, hogy ő is nézte hova megyek.

Mikor visszamentem, ott állt velem szemben és mosolygott, majd elkezdett húzni a táncoló tömegbe. Körbenéztem, haverok nem voltak sehol, szóval teljesen elengedtem magam és nem hittem el, hogy ez most velem történik. Aztán egyre közelebb jött és lesmárolt. Elég jól elvoltunk, de nem nagyon figyeltek minket, voltak ott érdekesebb emberek is.

Utána láttuk, hogy mindkettőnk barátai is igyekeznek táncolni, szóval gyors még nyomott egy puszit a számra, aztán már el is tűnt.

Nem sokkal később már mentünk is haza, én egyfolytában csak vigyorogtam, mint egy idióta... hülyének is néztek, de nem érdekelt különösebben:D


Na most szerintetek komolyan gondolta a dolgot vagy csak totál részeg volt? Szeretném azt hinni, hogy az előbbi.. :) De nem tudom. Beszélni még nem tudtam vele, meg eddig még nem is nagyon mertem kezdeményezni. Azt se tudom mit kéne mondanom neki:S

Légyszi segítsetek! :))


Ui: Ja, és valakinél láttam ezt a kiírást, de szerintem nagyon nagy, szóval én is mondom, hogy csak biszexek és melegek (esetleg még békés szándékkal érkezők) válaszát várom. Aki ír, az egyike a felsoroltaknak. Hülyék kíméljenek:)


18/F



2012. máj. 27. 22:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy egy kisebb regényt sikerült írnom.. Aki elolvassa (és még válaszol is), annak hálás köszönetem :)
2012. máj. 27. 22:58
 2/83 anonim ***** válasza:
0%
inkább tanulnád a matekot.
2012. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 Marada ***** válasza:
100%
Próbálj meg beszélni vele.
2012. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj. Én olyan vagyok, hogy részegen se smárolnék le akárkit, csak aki bejön. Szóval beszélj vele, szerintem van esélyed:)
2012. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
94%

Hetero vagyok, békés szándékkal jöttem ;)


Alapvetően egyetértek az egyik előttem szólóval, én általában azzal szoktam összekavarodni részegen, akit amúgy már egy ideje kinéztem magamnak. Szerintem egy meleg srác nyílt színen amúgy sem szívesen smárol le egy másik srácot, szóval nyilván jól meggondolta a dolgot.

Intézd úgy, hogy megint közösen menjetek bulizni, és hajrá :)


24/N

2012. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
98%

Elcsépelt szöveg de próbálj meg vele tölteni több időt és puhatolózz egy idő után.


18 évesen nem a matekot kell hanem a szóbeliket már. :(

2012. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy aki nekem tetszik srác és jóba is vagyok vele,szerenád alatt elkezdtem fogdosni a seggét de szerencsére abbahagytam.Igaz már ittam,de nem annyit hogy részeg legyek.Szóval alkohol befolyása alatt NAGYRÉSZT azokra nyomul valaki akikre amúgy nem merne...
2012. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
89%

Óóó de cuki vagy :)) Meg jófej is, legalábbis az írásod alapján ez jött le:D

Szerintem 100% h tetszel neki, mivel ahogy írtad még a sulis időkben is szemezett veled, azt meg tényleg nem foghatja a piára:D És gondolom ez előjött a buliban... de tényleg bátor, hogy mindent lesz@rva táncolt veled és le is mert smárolni :)

Valahogy vedd fel vele feltétlen a kapcsolatot, kezdj el vele semleges témáról beszélgetni, és mellesleg kérdezd majd meg, hogy emlékszik-e... jönni fog az magától, ne aggódj. Ilyen dumával nem féltelek :D:D

De uhh nagyon édesek lehettetek. Erről lehetne írni valami hosszabb sztorit is, nagyon tetszik :)

2012. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy 23:17, te írtad mindhárom komit? (61% miatt kérdem) Csak mert elég fura, hogy először jól leb@szod, hogy tanulnia kéne matekot, aztán meg már milyen segítőkész vagy és normálisan válaszolsz :D Érdekes:)


előző voltam

2012. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
97%
Az egy másik 61%-os. :D Én a második meg harmadik vagyok.Viszont ha magamat oltottam volna le akkor elég durva skizofrén lennék.:d
2012. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!