Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti feltekenyek lennetek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feltekenyek lennetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Osszejovoben vagytok egy fiuval akit allandoan lanyok vesznek korul, szinte csak lany baratai vannak, veluk jarnak ossze egy barati tarsasagba (nem o az egyetlen fiu hanem egy rokon..). Mikor latom az egyikkel jol elbeszelgetni nagyon elbizonytalanodok es irtozatosan rosszul esik...

2012. máj. 28. 00:53
 1/10 A kérdező kommentje:
*az egyik csajnak a testvere a masik fiu, meg neha megy veluk meg par haver, de amugy o van meg ezek a lanyok..
2012. máj. 28. 00:54
 2/10 anonim válasza:
ha összejövőben vagytok akkor legyen már egy kis önbizalmad!!!!!!!
2012. máj. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ezek a lanybaratok idosebbek nalam, o is az..
2012. máj. 28. 00:57
 4/10 Marada ***** válasza:
tépd meg
2012. máj. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vagy megszokod vagy ....

remélem érted :)

2012. máj. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nem szerencsés:/ én biztos féltékeny lennék...igaz ez nem nyugtat meg téged:D szerintem még ne aggódj ezen,ha féltékeny is vagy próbáld meg ne mutatni a barátodnak vagyis leendő barátodnak...meg az az igazság,hogyha belegondolunk nincs mire mivel a lány barátait már régóta ismeri ,meg együtt van velük még sem alakult ki több egyikkel sem(gondolom én)és ha te tetszel neki szal no para
2012. máj. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Ha ők most zavarnak akkor később mi lesz? Szerintem rámenne a kapcsolat. Lehet, hogy kicsit féltékeny lennék, de hagyni kell a másiknak személyes teret, nem adod meg megszökik...

Ha összejönnétek akkor szerintem téged is vinne néha, hogy megismerjenek ők is, na most rájuk se ártana pozitív benyomást tenni... Alakulna valami akkor ilyen lányismerősök között ne mássz rá túlságosan, akaratukon kívül is irigyek lennének a boldogságotokra hiába nem akarnának többet, főleg ilyen fiatal korban. Írásodból gondolom, hogy még az lehetsz.

2012. máj. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Amúgy meg légy olyan, hogy ne legyen okod féltékenykedni. :)
2012. máj. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges féltékenynek lenni.Nekem is a legjobb barátaim lányok és elég sokat vagyok lányokkal,de igazából meg kell bíznod benne és ha tényleg régóta barátok,akkor meg tényleg ne aggódj,mert úgyis együtt lesznek,mint barát és ha téged meg szeret akkor úgyis szeretni fog,attól,hogy vannak lánybarátai.
2012. máj. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ⱳhite ßelle, pont hogy akkor nem lennek feltekeny hogyha mar osszejonnenk.. Igy meg akarkit valaszthat, mert nem jar velem... Nem mintha akkor nem szakithatna vagy ilyesmi, de akkor tudnam, hogy engem szeret.

Es nem vagyok az a fajta aki barmilyen tarsasagban is ramaszna a parjara..

2012. máj. 31. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!