Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-27 év közötti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-27 év közötti férfiak véleménye érdekelne elsősorban. Milyen ruha indítja be a fantáziátokat egy nőn?

Figyelt kérdés

Ne mondjátok, h meztelen legyen, mert emberek közé is mennék. Viszont meg akarok "vadítani" egy srácot.

Nincs rá sok időm, mert csak másodpercekig fog látni...de azt szeretném, h amikor meglát füle-farka kettéálljon és felejtse el, h éppen mit csinált. A ruha(tudjátok egész alakos) + magassarkú tuti... ezenkívül?gyenge csipőrázás? csalfa kis mosoly?


2012. máj. 28. 08:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Amikor én megismertem a barátnőm, teljesen hétköznapi ruha volt rajta. Semmi extra. De ahogy mosolygott rám... az valami hihetetlen. Én nőt soha nem láttam olyan szépen mosolyogni. Egyszerűen megbabonázott. Fel is szedtem gyorsan mielőtt valaki lenyúlja. Ő tudd valamit amit a mai lányok többsége nem.


Amúgy a ruci lehet figyelemfelkeltő, meg szexi is. Csak nálam olyan kirakat baba effektust ér el. Szép szép. De ennyi. De rám ne hallgass, mert én a mesterkéltség ellen vagyok :D

2012. máj. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen a mosoly sztem is fontos, számomra is megnyerő egy pasin. Itt viszont most másról van szó... e a srác csúnyán átvert. Úgy döntöttem visszakapja. Tudom, h nagyon bejövök neki még most is és, h csúnya szóval"megy a farka után". Szeretném meghülyíteni és visszakapni azt. amit én kaptam tőle :) úgyis jön a nyári egy kis játék belefér :D
2012. máj. 28. 08:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Mély dekoltázs, nem hiszem hogy elkerülné a figyelmét. Egyszerű, primitív megoldás, de hát a pasiknál ez bejön...
2012. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, ő pont abból a "fajtából" van aki elég földhöz ragadt. Tehát ilyenekkel simán el lehet csábítani... bár rafinált,de nem hagyom neki, h ő nyerjen...
2012. máj. 28. 08:59
 5/16 anonim ***** válasza:
Pl. ahogy Jennifer Love Hewitt öltözködik a Szívtiprókban. Az elég figyelem felkeltő.
2012. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Még a dekoltázson kívül... ha olyan ruhád van (meg persze lábad), a kivillanó comb is van akit beindít....
2012. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2012. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nha jó oké, azért ribancnak sem akarok tűnni :D de mindent beleadok, amúgy modellkedem, elég magas vagyok, hosszúak a combjaim, de vékony vagyok, tehát nincsenek kidobni való melleim.
2012. máj. 28. 09:05
 9/16 anonim ***** válasza:
akkor egyértelműen a lábakra kell felhívni a figyelmet.
2012. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

[link]


kb olyan alakom van, mint a bal szélső lánynak.

2012. máj. 28. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!