Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felveheti egy 20 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felveheti egy 20 éves lány egy 26 éves lánnyal a harcot?

Figyelt kérdés
Egy srácért, aki 26 éves?
2012. máj. 28. 09:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Simán!
2012. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Pihenj, közlegény (leány)! Ez nem a háború. :)


Majd a srác eldönti, nem korfüggő.

2012. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De ez az :D csak nem tudod a körítést.
2012. máj. 28. 09:45
 4/20 anonim ***** válasza:
Ahol harcolni kell a srácért... az már régen rossz. :D
2012. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Pasiért harcolni? Nem háborúban vagyunk,h harcolni kéne. Felveheti a versenyt, de érdemes?
2012. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
jha, azt nem tudják, h én benne vagyok a harcban :D és a srác sem kell igazán, csak szeretném visszaadni azt amit kaptam.
2012. máj. 28. 09:52
 7/20 anonim ***** válasza:

aha, értelmes kislány.

Az évek alatt jöttem rá, hogy a legnagyobb bosszú az életben ,ha többre viszed mint ők ketten és boldog leszel.


De hagylak, hadd vívd meg a saját csatád! Harcra fel!

2012. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"és a srác sem kell igazán, csak szeretném visszaadni azt amit kaptam"

Idióta... Hogyhogy 20 éves korodra sem sikerült kinőnöd az ovit?

2012. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igen, hirtelen mindenki milyen becsületes, érett ember lett. Én legalább nem verem át magam és igen nekem jobb lesz, ha csak a felét visszakapja tőlem a srác. Utána pedig koncentrálok magamra, a jövőmre, új kapcsolatokra...

Nha, de nem hagyom, h csak simán megússza a dolgokat. Lehet ti hagynátok, lehet nem meritek bevallani magatoknak, lehet , h tudat alatt ti is tettetek már ilyet. és igen kinőttem az óvodát, bár szép idők voltak még azok.... :D

2012. máj. 28. 10:03
 10/20 anonim ***** válasza:

Én nem is állok utadba. Csak én már rájöttem a saját a káromon, hogy hülye voltam. Ezért buzdítalak! Valaki csak a saját hülyeségéből tanul. Legalább tanulsz is belőle.

Meg én is voltam 20 éves. Igaz még csak 2 éve. De voltam. :D

2012. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!