Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha annak idején a középsuliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annak idején a középsuliban egy bombajó nő rámmászott részegen és azt mondta aranyos vagyok az azt jelenti, hogy nem lehet ronda fiú vagy attól még leheteka simán ronda?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy részegen az ember jobban kimondja a dolgokat amiket gondol, de ha neked tetszik a csaj akkor mondd meg neki, mert általában a nők elvárják hogy fölszedjék őket, és nem pedig fordítva, az nézőpont hogy kinek mi számít szépnek, vagy rondának, de én részegen sem mondanám egy számomra csúnya lányra hogy tetszik.... a nők agya meg amúgy is másképpen pörög....
2012. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hu hat velem tortent man hogy egyszer nagyon bebasztam lany letemre..es igenis elmondtam a pasinak hogy tetszik nekem...ami igaz is volt.. :) szoval az van hogy a lanyok amikor reszegek altalban igazat mondanak ..
2012. máj. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ma 10:10


Akkor lehetséges, hogy több éven keresztül hazugságban éltem, amikor úgy tekintettem magamra, mint ronda senkinek sem tetszik srácra?

2012. máj. 30. 20:44
 4/8 anonim válasza:
haaat ..azt nemtudom hogy ronda e vagy ..esetleg ha kuldesz kepet :) amugy meg szerintem nincs ronda fiu a vilagon ...mert nem minden lanynak egyforma az izlese..valkinek az alacsony fiuk jonek be valakinek a magas.. stb..gondolom ertesz...
2012. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 17:26


Én amúgy nem hittem el, hogy tényleg tetszem neki, csak szórakozott velem úgy gondoltam, hiszen én rondának tartom magam és tényleg nem lehetek valami nagy szám, ha azóta sem volt barátnőm még. Meg nem másznak már rám a lányok, mint ahogy ő tette.


Bár azt elismerem, hogy mostasnág is szokott olyan lenni, mintha tetszenék szép lányoknak buszon vagy buszmegállóban szemeznek velem meg volt, hogy elég sűrűn néztük egymást vagy fordultak utánam utcán lányok hátra.


Ezek szép lányok voltak, vagyis nekem tetszettek. Lehet a szebb lányok bátrabban mernek flörtölni?

2012. jún. 1. 17:31
 6/8 anonim válasza:
csk tudjad hogy nem az a fontos hogy telegyel a legszebb pasi a vilagon meg ha nemis vagy az..atol meg lehet szep a kisugarzasod.amugy meg ha szep csajok flortolnek veled akor ..nemlehetsz ojan csunya ;) egyreszt igaz hogy a szep lanyok joban tudnak flortolni meg stb... de pl en se nem vok a legszebb...de aze ha egy szep fiuval szemezek akor felfigyel ram :)amugy meg kivancsi vagyok hogy neked mijen a szep lany :)
2012. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 17:59


Elég sok szép lány van, vagyis akik nekem tetszenek. :)


Annyi biztos, hogy a túlsúlyos lányok nem az eseteim valamiért. Meg mivel alacsony fiú vagyok, jobban bejönnek az alacsonyabb lányok, szerintem olyan aranyosak, meg férfinek is érzem magam mellettük inkább mint egy magasabb lány mellett, de szemeztem már magasabb lánnyal is, nagyon űgy tűnt bejöttünk egymásnak kölcsönösen, de persze biztos nem lehetek benne, mivel én magamat csúnyának tartom. Azért jó érzés flörtölgetni, még ha több nem is lesz köztünk. :)

2012. jún. 1. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is szeretnél össze jönni egy lánnyal sem, rendben van, de ne az tartson vissza, hogy te nem érzed magad nyerőnek!
2012. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!